Kokteilis
Dzīvo

TESTS. Sameklē savus švīkājumus un uzzini, ko tie pastāsta par tevi!0

Foto – Fotolia

Apļi

Vai esat ievērojuši, ka jums ir paradums, piemēram, nepiespiestas telefonsarunas laikā attēlot uz papīra dažādus zīmējumus – rakstus, priekšmetus vai figūras? Pēc psihologu uzskata, šādi zīmējumi var daudz ko pastāstīt par cilvēka iekšējiem pārdzīvojumiem, jo šajā gadījumā atklājas zemapziņas dzīles.

Ko tad īsti nozīmē dažādi zīmējumi, kurus mēs velkam uz papīra, neaizdomājoties?

Apļi, kas ir saistīti cits ar citu, pēc psihologu domām, signalizē par cilvēka iekšējo vientulību. Visbiežāk šādi simboli liecina par centieniem nodibināt draudzīgas attiecības. Cilvēkam, kurš zīmē visdažādākos apļus, pietrūkst tuvinieku uzmanības.

Rombi, kvadrāti un citas ģeometriskas formas ar stūriem

Šādi zīmējumi skaidri apliecina, ka cilvēks ir mērķtiecīgs un pat spītīgs – viņam raksturīga taisnvirziena domāšana un uzstājība. Vienlaikus šāds cilvēks bieži mēdz būt pārmērīgi piesardzīgs un ar grūtībām atveras apkārtējiem.

Cilvēciņi

Uzzīmētas cilvēciņu figūras arī daudz ko var pastāstīt par cilvēku. Piemēram, mazi cilvēciņi liecina par iekšējas bezpalīdzības sajūtu, bet shematiski attēli – par emocionālu apjukumu un vēlmi norobežoties no apkārtējiem.

Sirsniņas

Sirsniņas atklāj sentimentālu personību, kura konkrētajā brīdī ir jūtu pārpilna. Pilnīgi iespējams, ka cilvēks atrodas iemīlēšanās stāvoklī vai vienkārši izjūt spēcīgu emocionālu uzliesmojumu. No malas šādi cilvēki var šķist atturīgi un nepieejami, taču zīmējums viegli nodod patiesās jūtas.

Zvaigznes

Uzzīmētas zvaigznes liecina, ka cilvēks ir godkārīgs un tiecas pēc panākumiem. Zvaigznes ir apliecinājums iedzimtam optimismam un prasmei tikt galā ar jebkurām grūtībām.

Saule, mākoņi, ziedi

Šādi zīmējumi atspoguļo cilvēka dzīvesprieku. Šādi attēli raksturīgi maigas un mierīgas dabas cilvēkiem, kuri grūtā brīdī vienmēr nāk palīgā apkārtējiem. Viņi ir pozitīvi, optimistiski un nedaudz sentimentāli.

Mājas un kastes

Tiem ļaudīm, kas attēlo uz papīra visdažādākās simetriskās formas, piemīt pārmērīga pašpārliecinātība. Šādi cilvēki ir pieraduši visu plānot un aprēķināt, tāpēc viņus ir grūti pārsteigt nesagatavotus.

Spirālveida līnijas

Spirālveida un viļņveidīgas līnijas ir apliecinājums tam, ka cilvēks atrodas savu pārdzīvojumu varā. Apkārtējo problēmas viņu ne pārāk interesē, jo visa uzmanība ir veltīta personīgajām emocijām un iekšējās harmonijas meklējumiem.

Krusti

Stingras vai stilizētas formas krustu attēlošana vienmēr liecina par to, ka cilvēks izjūt vainas sajūtu. Iespējams, šādas emocijas viņam ir pret cilvēku, ar kuru konkrētajā brīdī notiek telefonsaruna. Tomēr tās var būt arī jūtas, kas nav tiešā veidā saistītas ar sarunbiedru. Jebkurā gadījumā – ja esat pamanījuši tieksmi vilkt uz papīra krustus, ir vērts tikt galā ar saviem iekšējiem pārdzīvojumiem un izdarīt pareizos secinājumus.

Šaha dēlītis

Šaha dēlīša zīmēšana var liecināt par to, ka cilvēks atrodas grūtā situācijā un nezina, kā no tās pareizi izkļūt. Iespējams, viņš no kaut kā baidās vai jūt nepārliecinātību par saviem spēkiem un ir noslēdzies sevī. Šajā gadījumā zemapziņas līmenī zīmējuma autors cenšas izrauties no radušās situācijas un rast nepieciešamos risinājumus.

Bišu šūnas

Bišu šūnu zīmēšana liecina par cilvēku, kas sapņo par harmonisku un mierīgu dzīvi. Turklāt šāds zīmējums var liecināt par to, ka autors ļoti vēlas izveidot savu ģimenes ligzdiņu. Pilnīgi iespējams, ka šis cilvēks šajā vēlmē neatzīsies pat pats sev, taču tieši šī slēptā sapņa īstenošanās var kļūt par caurlaidi uz ilgi gaidīto nosvērto un stabilā iekšējā komforta pasauli.

Koki

Koki var daudz ko pastāstīt par attēla autoru. Ja uzzīmētā koka zari ir tievi un sausi, cilvēks jūtas apmulsis, viņam pietrūkst iekšējās pārliecības par sevi. Savukārt spēcīgs koka stumbrs un plašs vainags liecina par mierīgu un dzīvespriecīgu cilvēku, kurš dotajā brīdī dzīvē ir ar visu apmierināts.

Ķeburi

Saistītie raksti

Bezjēdzīgi ķeburi rāda to, ka mums ir darīšana ar cilvēku, kurš atrodas neapskaužamā stāvoklī. Iespējams, viņu kaut kas satrauc, un viņš nezina, kā tikt galā ar problēmu gūzmu. Iekšējs nemiers – lūk, galvenais šādu attēlu vēstījums.

Personiskais paraksts

Savs paraksts, ko cilvēks bagātīgi atstāj uz papīra, liecina, ka viņš ir iedomīgs un egoistisks. Savu iniciāļu rakstīšana brīdī, kad autors par kaut ko domā vai spriež, parāda zināmu ieciklēšanos sevī un savās problēmās. Šāds cilvēks ir ļoti patmīlīgs un viņam patīk atrasties uzmanības centrā.

Avots – you-journal.ru

LA.lv