Kokteilis
Apbrīno

Samanta Tīna par “Supernova 2019” rezultātu: “Man sāp un esmu neizpratnē!”0

Foto: Lauris Vīksne

16. februāra, sestdienas vakarā astoņi LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” finālisti kāpa uz lielākās Latvijā radītās popmūzikas šova skatuves, lai sacenstos par iespēju pārstāvēt mūsu valsti 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā.

Samanta Tīna uzklausot žūrijas iepriekšējos komentārus, nopietni bija gatavojusies fināla uznācienam. Viņas konkursa dziesmai “Cutting the Wire” ir vislielākais skatījumu skaits video koplietošanas vietnē “YouTube”. Samanta Tīna stāstīja, ka fināla priekšnesumā būs nelielas izmaiņas horeogrāfijā un vizuālajā noformējumā. “Es zinu, ka es varu, es zinu, ka mēs varam, un zinu, ka Latvija var sevi pārstāvēt ar augsti paceltu galvu lielajā Eirovīzijā,” viņa teica.

Gatavojoties lielajam finālam, Samanta Tīna bija ļoti aktīva sociālajos tīklos. Viņa savā Instagram profilā publicēja neskaitāmas fotogrāfijas no konkursa aizkulisēm, publicēja video stāstus, kuros redzams, kā tikai izvēlēti šova tērpu un aicināja atbalstītājus just viņai līdzi un balsot par dziesmu “Cutting the Wire”. Sākoties konkursam, Samanta bija ļoti entuziastiska un savā Instagram kontā publicēja ierakstu: “Pats svarīgākais ir process! Cik tajā ieguldīsi sevi ir atkarīgs rezultāts! Process ir tas, kas māca, pārmāca, lauž un nežēlo! Rezultāts ir procesa sekas! Ieguldies, netaupi sevi!”

Diemžēl Samanta Tīna ar dziesmu “Cutting the Wire” fināla kopvērtējumā palika vien 7. vietā, savukārt žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējumā 6. vietā. Par 7. vietas iegūšanu finālā Samanta jutās tiešām sāpināta un neizpratnē. Savā Instagram kontā viņa raksta: “Man sāp un esmu neizpratnē! Bet- paldies, visiem, kas bija ar mani-manai komandai un atbalstītājiem! Visiem, kas man rakstīja, uzmundrināja un sūtīja veiksmi un spēku vēstulēs – Ar to es esmu uzvarētāja- man esat Jūs! Tiešām no visas sirds PALDIES! Es bez Jums būtu salūzusi! Paldies visiem padomdevējiem un atbalstītājiem!”

Atgādināsim, ka vien pāris dienas pirms “Supernova 2019” lielā fināla bukmeikeri starp 8 finālistiem kā galveno favorīti uzskatīja uzskata Samantu Tīnu, kuras izredzes iegūt pirmo vietu vērtēja ar 25% lielu iespēju.

 

LA.lv