Kokteilis
Dzīvo

Šajās 3 zodiaka zīmēs pasaulē nāk dievietes0

Foto: Pexels

Saprotams, ka katra sieviete ir unikāla un ar kaut ko neatkārtojama. Taču šīs sievietes ir karalienes. Daba viņas ir apdāvinājusi ļoti dāsni, turklāt viņas arī dzīvē nevar sūdzēties par popularitātes trūkumu. Visbiežāk viņas tiek apbrīnotas un ir visu mīlules. Atsevišķos gadījumos no viņām baidās.

Nojaut, ka esi šajā sarakstā?

Uzzini!

Ūdensvīrs

Šī sieviete ir nākusi šajā pasaule tamdēļ, lai realizētu sapņus – kā savus, tā citu. Viņa iedvesmo cilvēkus uz neiespējamo un tas kļūst iespējams. Viņa lido ļoti augstu, paķerot līdzi savus draugus un tuviniekus. Vai viņai nav grūti? Protams, ir. Taču viņa ir dzimusi tam, lai visi sapņi piepildītos.

Lauva

Viņa ir īsta karaliene – viņai ir gatavi sekot daudzi. Viņa ir atnākusi, lai šo pasauli mainītu. Ja tavā ģimenē ir piedzimusi kāda sievietes Lauvas zvaigznājā, tad tava ģimene ir pārgājusi jaunā, karmiskā līmenī.
Lauvas parādīšanās kolektīvā nozīmē to, ka ir pienācis laiks labām pārmaiņām. Tieši Lauvai pašai ir visgrūtāk gan ģimenē, gan kolektīvā, jo viņai aizvien šķiet, ka ikvienam kaut kur ir jātiecas, taču ne visi pieņem šo misiju.

Skorpions

Viņa spēj dziedināt, viņa ir kā burve, viņai piemīt milzīga harizma, viņas ir tās sievietes, par kurām sačukstas un kuras slepeni apbrīno. Vēlies zināt, ko tev dzīvē darīt un kā sasniegt savus mērķus? Pajautā viņai!
Šīs sievietes to ne tikai redz, bet pat sajūt intuitīvi. Kā viņām tas izdodas? Viņām šis talants ir dabas dots – viņas to jūt kopš dzimšanas. Šīm sievietes nekad nevar ne piemānīt, ne apkrāpt – viņas zina, kā ir īstenībā. Ir ļoti jauki, ja tāda sieviete ir tavā ģimenē vai draugu lokā, bet ļoti bīstami, ja tāda sieviete ir tavās ienaidnieku rindās.

Saistītie raksti
LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
7 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
7 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 59 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
45 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
5 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
1 stunda