Kokteilis
Dzīvo

Šajās 3 zodiaka zīmēs dzimst sievietes – leģendas0

Foto: Unsplash

Viņas šajā pasaulē ir ieradušās, lai padarītu to skaistāku, gaišāku un labāku! Protams, ka katra sieviete savā ziņā ir īpaša, taču šo zodiaka zīmju pārstāvēm ir ticis daudz jau “zvaigznēs”. Lai cik dīvaini nešķistu – lai arī viņas ir bagātīgi apdāvinātas, arī standarti viņām pašām pret sevi un dzīvi ir visai augsti.

1. Ūdensvīrs

Viņa ir dzimusi tam, lai iemiesotu sapņus, savus un citu. Viņa iedvesmo apkārtējos cilvēkus, kā neiespējamo padarīt par iespējamo. Viņa lido augstu, paķerot uz saviem spārniem visus tos, kas paši nevar un neprot lidot.

Vai viņai nav smagi? Protams, ka ir! Tomēr viņa ir tik spēcīga raksturā, ka visdrīzāk jūs nekad nedzirdēsiet, ka viņa par kaut ko žēlotos.

2. Lauva

Īstena karaliene, viņai sekot ir gatavi simtiem cilvēku. Viņa atnākusi, lai parādītu pasaulei tās izmaiņas, kurām pasaule ir gatava. Ja jūsu ģimenē piedzimst meitenīte Lauvas zīmē, tas nozīmē, ka jūsu ģimene ir pārcēlusies jaunā karmas līmenī.

Viņas parādīšanās kolektīvā nozīmē, ka viņa ir ieradusies, lai jūs piedzīvotu pārmaiņas uz labo pusi. Lauvām ir ļoti grūti atrasties kompānijās, kolektīvā, ģimenē, kur neviens nav gatavs pārmaiņām.

3. Skorpions

Dziedniece un ragana, tie, kam kaut reizi ir bijusi darīšana ar sievieti – Skorpionu, labi zina, kādas ir viņas īpašības. Tās ir sievietes, kuras “redz”: viņas redz visu – gluži vai cauri. Vēlaties zināt, kā jums dzīvē izvēlēties pareizo ceļu – jautājiet to sievietei – Skorpionam!

Viņas ne tikai redz, bet arī dziedē savainotas dvēseles. Kā viņām tas izdodas? Viņas redz, kāds jūs esat patiesībā. Viņas redz, kāds jūs varat būt. Viņas redz, kādam jums nevajag būt. Viņas reizēm uzņemas daļu jūsu sāpju, jo ir stipras. Patiešām burvīgas sievietes!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv