Dagnis Darģis bija viens no TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas dalībniekiem, saimniecības “Sumbrķīri”, kas atrodas Pūres pagastā, saimnieks. Pirms dažām dienām sociālajos tīklos Dagnis vēstī, ka jūlija beigās viņa saimniecību pilnībā nopostījis ugunsgrēks. Viņš lūdz pēc palīdzības.

Dagnis savā Facebook.com profilā raksta: “Būvēju es Bābeles torni savā 100 hektāru plašajā Latvijas anklāvā starp vāciešiem un dāņiem. Biju apmierināts ar dzīvi un, iespējams, lepnīgs. Ja man kāds nedēļu atpakaļ pie veikala prasītu, lai iedod piecīti, es droši vien atbildētu: “Rokas, kājas ir, ej, rukā! Būs tev piecītis. Mans Bābeles tornis sabruka… Nodega viss, ko biju radījis 20 gadu garumā. Nodega saimniecība, bet visas dzīvībiņas tika izglābtas.”

Foto: Ekrānuzņēmums
Foto: Ekrānuzņēmums

Dagnis sociālajā vietnē informē, ka šobrīd gandrīz visu diennakti norit darbi saimniecībā un palīgā ir nākuši daudzi draugi, kaimiņi un paziņas.

Foto: Ekrānuzņēmums
Foto: Ekrānuzņēmums

Arī žurnālam “Privātā Dzīve” intervijā viņš teicis, ka palīdzības lūgumam atsaucies šova savulaik skandalozākais pāris – dalībniece Magone Burka un viņas dēla tēvs – Ventis Vītols. Ventis esot sociālajos tīklos Dagnim rakstījis, ka finansiāli atbalstīt nevarot, bet, ja, vajagot izpalīdzīgu roku, lai tik dodot ziņu.

Bet Magone Burka pārskaitījusi naudu un teikusi: “Tu esi čakls un uzņēmīgs. Izkulsies, stiprinies! Šādās reizēs latvieši atdara dvēseles durvis, aizmirst skaudību, sadodas rokās un nāk palīgā! Sirdis pārbauda skumjās un nelaimē!”

Dagnis, lūdzot pēc palīdzības, norādījis arī konta numuru, intervijā žurnālam teicis, ka neesot tajā vēl skatījies, bet kaut kāda palīdzība esot. “Vēlāk noteikti publiskošu gan saziedotās summas, gan to, kā to izmantošu. Pagaidām neesmu no šī konta naudu tērējis,” – teicis Dagnis.