Kokteilis
Mīli

Sabiedrībā kopā iziet uzņēmējs Māris Saukāns un horeogrāfe Liene Stepena0

Foto – Facebook.com

Pēc desmit gadu kopdzīves 43 gadu vecumā no smagas slimības pirms pusotra gada mūžībā aizgāja horeogrāfes Lienes Stepenas (36) vīrs, viens no Latvijas labākajiem gaismotājiem Igors Kapustins. Neilgi pirms nāves Igors Lienei bija novēlējis atkal iemīlēties un būt laimīgai.

Pirms nedēļas pirmo reizi pēc vīra nāves Liene Stepena sabiedrībā izgāja ar savu jauno draugu, pazīstamo Latvijas būvuzņēmēju Māri Saukānu (49). Žurnālam “Kas Jauns” pāris atzina, ka šīs attiecības ir jauns pavērsiens abu dzīvē. “Katrs dzīves posms nes sev līdzi jaunus izaicinājumus, pārbaudījumus un arī cilvēkus. Māris man ir ļoti svarīgs un tuvs cilvēks. Mēs vienkārši baudām kopābūšanu, tas tiešām tā arī ir. Esam satikušies katrs jau ar savu dzīves pieredzi, tāpēc visupirms ir liela cieņa vienam pret otru,” par attiecībām teic Liene.

Abi jau bijuši pazīstami agrāk. “Ne man, ne Lienei šīs attiecības nebija nodomā. Manuprāt, tas, ka mēs viens otru esam atraduši, ir kādā debesu grāmatā rakstīts. Ir izjūta, ka tam vienkārši tā bija jānotiek. Un lai tā notiek – to katram novēlu piedzīvot. Sajust ko vairāk, nekā vārdiem pasakāms…,” atzīst uzņēmējs.

Viņš arī norāda, ka šobrīd izdzīvo pārmaiņu laiku gan dzīvē, gan biznesā un ģimenē.

LA.lv