Kokteilis
Stilo

Rokassomiņu horoskops. Kā to izvēli ietekmē tava zodiaka zīme?0

Foto: youresopretty.com/ kolāža: kokteilis.lv

Ideālās rokassomiņas meklējumi sagādā grūtības gandrīz visām sievietēm, bet vai zināji, ka arī attiecībā uz stila izvēli zodiaka zīme var palīdzēt? Lasi tālāk, lai noskaidrotu, kura rokassomiņa atbilst tavai zodiaka zīmei!

Rokassomiņas izgudrotas jau pirms krietna laika. Tās izmantoja gan vīrieši, gan sievietes, lai pārnēsātu mazas lietas. Tās bija ļoti praktiskas, jo tajās varēja ielikt gandrīz jebko – gan ieročus, gan, piemēram, žēlastības dāvanas nabadzīgajiem. Pēc kāda laika rokassomiņas sāka izmantot augstdzimušie gan atsevišķos gadījumos, gan ikdienā. Un tādējādi rokassomiņas nonāca līdz pat mūsdienām!

Katrai zodiaka zīmei ir savas rakstura iezīmes un personības tipi, ar kuriem dzīvot saskaņā. Dažiem cilvēkiem patīk ar savu stilu paust savu personību, kamēr citi izvēlas nēsāt masku. Ja tu esi dzimis zīmē ar dinamisku personību, tad nedosies meklēt rokassomiņu vienmuļās un drūmās krāsās, tas vienkārši “neietu kopā”!

Tāpēc, lai palīdzētu izvēlēties labāko rokassomiņu tieši tev, esam uzskaitījuši, kādas rokassomiņas vislabāk piestāvētu tavai zodiaka zīmei.

1. Auns

Kā Aunu sieviete, tu tipiski esi droša, neatkarīga, spontāna un pašpārliecināta. Aunu sievietēm patīk izcelties. Lai izceltu tavu spēcīgo raksturu, drošas un košas krāsas, piemēram, sarkanā, visticamāk, būs atbilstošas tavam stilam.

2. Vērsis

Vēršu sievietes ir izsmalcinātas un elegantas. Tu esi sievišķīga un vienmēr izvēlēsies kvalitāti nevis kvantitāti. Tev nav nekas pretī iztērēt naudu dārgām lietām, kamēr vien tā ir absolūti stilīga investīcija. Vispiemērotākā rokassomiņa Vēršu sievietei varētu būt skaista, ērta un sievišķīgā krāsā, piemēram, rozā.

3. Dvīņi

Sievietes, kruas dzimušas Dvīņu zīmē, ir zināmas kā rotaļīgas un ekstravagantas būtnes, kaut arī dažreiz viņas mēdz būt neparedzamas. Neuztver to kā kaut ko negatīvu! Tu esi kā radīta, lai kļūtu par nākamo trendu radītāju. Vislabākā rokassomiņa ir tāda, kas piestāv tavam noskaņojumam un stilam. Īsumā, jebkāda!

4. Vēzis

Vēžu sievietes ir ļoti sievišķīgas un gādīgas. Viņas pārāk neaizraujas ar spožu modi. Lai pielāgotu savu dzīvesstilu un personību rokassomiņai, tev būtu jāizvēlas neitrāla krāsa, piemēram, bēša, elegantam izskatam.

5. Lauva

Lauvu sievietes ir pievilcīgas un drošsirdīgas. Tev nav jāpieliek pūles, lai piesaistītu uzmanību, jo tā tevi pati atrod. Sievietes šajā zīmē ir pašpārliecinātas un tiešas. Sarkana, oranža un pat dzeltena rokassomiņa padarīs tevi vēl pievilcīgāku.

6. Jaunava

Jaunavu sievietēm patīk, ja viss ir tik perfekti, cik vien iespējams. Tu vienmēr esi stilīga un eleganta. Strukturizēta un pefekti proporcionāla stila somiņas ir ideāli piemērotas tev.

7. Svari

Simetrija un līdzsvars ir divi galvenie faktori, kas padara Svaru sievietes par to, kas viņas ir. Kā Svaru sieviete tu esi stilīga, gracioza un izsmalcināta. Kāda somiņa vislabāk tevi reprezentē? Neliela, klasiska, ar garu lenci, kuru nevērīgi pārmest pār plecu.

8. Skorpions

Skorpionu sievietes mēdz būt pavedinošas un seksīgas,viņām vislabāk piestāv somiņas ar ķēdīti siksniņas vietā. Tavā stilā dominē melnā krāsa, bet izcelt to palīdzēs divu krāsu somiņas!

9. Strēlnieks

Strēlnieku sievietes ir piedzīvojumu kāras un nekad neļaus sev iziet no mājas bez kārtīgas sapošanās. Tu seko modei un nesamierinies ar vienkāršu stilu. Tāpēc vislabākā rokassomiņa būtu jautrās nokrāsās un stilos, kas labi saderētu ar tavu ikdienas stilu.

10. Mežāzis

Mežāžu sievietes izstaro izsmalcinātību vienmēr un visur. Tu neesi ekstravaganta, bet ik pa laikam mēdz eksperimentēt. Izvēlies ideālo vidusceļu – klasiska stila rokassomiņu metāliskā krāsā.

11. Ūdensvīrs

Sievietēm, kuras dzimuša Ūdensvīra zīmē, pārlieku nerūp, ko citi varētu padomāt par viņām. Viņām patīk izcelties, tāpēc krāsainas rokassomiņas ir vispiemērotākās.

12. Zivis

Zivju sievietes priekšroku dod kvalitātei un luksusa zīmoliem. Viņām patīk skatīties uz lietām ar tekstūru. Teksturētas, stilīgas rokassomiņas noteikti ir pareizā izvēle!

LA.lv