Kokteilis
Baudi

Roberts Patinsons un Kristena Stjuarte atkal satiksies “Krēslā”0

Publicitātes foto

Tā vien izskatās, ka Edvards un Bella atgriežas. Šā gada novembrī slavenajai „Krēslas” sāgai apritēs desmit gadi, un lai kā šo gadu laikā ir mainījušies filmas, ar kuru izauga vesela paaudze, galvenie varoņi, viņi tik un tā daudziem paliks Edvards un Bella. Pateicoties „Krēslas” filmām, jaunie aktieri Roberts Patinsons un Kristena Sjuarte kļuva par zvaigznēm – tādēļ, neraugoties uz klišejām, kas viņiem sekoja daudzus gadus, viņi ir kļuvuši par vieniem no vispieprasītākajiem Holivudas aktieriem.

Pavisam nesen tapa zināms, ka drīzumā uz ekrāniem parādīsies jauna filma par vampīra un vienkāršas meitenes mīlestību un tajā piedalīsies arī Roberts un Kristena. „Pēdējā laikā viņi tiešām bieži tiekas, lai pārrunātu projektu, kura detaļas pagaidām tiek turētas slepenībā. Un lai gan viņi diez vai paši būs galvenajās lomās, jo viņi ir izauguši no sāgas, tiek domāts par to, kuri aktieri varētu būt piemēroti viņu zvaigžņu lomām,” ziņo plašsaziņas līdzekļi.

Runā arī par to, ka, iespējams, tas nebūs filmas turpinājums, lai gan Stefānijai Meierei ir palikusi vēl viena šīs sērijas grāmata, kas nav ekranizēta – no Edvarda redzespunkta, tomēr producenti domā par to, kā izveidot rimeiku jaunajai paaudzei. Starp citu, ļoti iespējams, ka tas būs seriāls, tad Patinsons un Stjuarte tajā varēs piedalīties kā tā veidotāji.

Atgādināsim, ka 2008. gadā filmēšanas laukumā starp abiem galveno lomu tēlotājiem uzplauka mīlestība, kas ilga apmēram četrus gadus līdz brīdim, kamēr aktrisi nepamanīja filmas „Sniegbaltīte un mednieks” režisora Rūperta Sandersa sabiedrībā. Patinsons un Stjuarte izšķīrās, bet pēcāk tapa zināms, ja Kristena satiekas ar franču dziedātāju Soko, pēc tam – ar modeli Stellu Maksvelu. Savukārt Roberts gatavojās precēties ar dziedātāju FKA Twigs, tomēr pērnā gada nogalē abi izšķīrās.

Filmas “Krēsla” (2008) reklāmas rullītis:

LA.lv