16 Komentāri

 1. Un Pārdaugavā

  Vīrs var piekaut sievu tā, ka kaimińi izsauc ātros un policiju. Sievu aizved uz slimnīcu uz pāris dienām un vīrs nākamā rītā mājās. Un tā tas ar šo pāri notiek atkārtoti. Nu jā. Tāda ir Latvija. Tam visam jāmainas!

 2. skroderis

  Kamēr deputāti kaustīs pašu savas sievas, nekas valstī nemainīsies. Ja jūs būtu policistu vai deputātu dēli, tad tas nokārtotos pus stundas laikā, bet jūs, diemžēl tādi neesat, laizēt savas brūces paši un vaimanājiet.

 3. Anonymous

  Man gaišā dienas laikā Rīmi veikalā fiziski uzbruka cilvēks. Ja nebūtu iejaukusies kāda sieviete man iespējams būtu gājis slikti. Pat no kamerām nenobijās. Tai brīdī visi konfekšu zagļu uzraudzītāji bija pazuduši, bet vēlāk policija centās uzrakstīt protokolā, ka notika savstarpēja izskaidrošanās. Protams rezultātā nekas nenotika. Pie videoieraksta tā arī es netiku, jo man personīgi to nedeva, Tāds esot likums. Arī policijas iecirknis izskatījas nerespektabli un neradīja iespaidu, ka saņemšu atbalstu.

 4. Te

  Pēc pašu pieredzes iespaids tāds, ka policijā strādā tādi, kas nevēlas strādāt par pārdevējiem, vai cita fiziska darba darītājiem. Intelekts, līdzjūtība – 0.

 5. Dainis

  kā nav ? pasākums ir izdevies,domāji Tev un taviem draugiem rokas laizīs ? gāji izklaidēties ,nu krāj naudu lai pietiek ripām un medicīnu arī vajag atbalstīt, Dāvi tu esi tik naivs vai izliecies ? te ir krievu guberņa kas ir tālu no eiropas, apzinies prieku ka nedabuji nazi ribās

  1. reku

   aizkalnam makdonalda piedzeries britu algotnis salauza degunu un smadzenu trici uztaisija un mierigi aizbrauca… un tas bija vel pirms valdiba atlava nato karaviriem neieverot tas likumus 😉

   1. Šekureks

    Nu tīrās šausmas! Pa visiem šiem gadiem NATO karavīros atradies viens mūli aizlējis dūru vicinātājs, ko tagad visur piesaukt.

 6. taisnība

  Tur jau tā lieta,ka cietušam jāaizstāvas ne tikai pret negaidītu varmācību uz ielas,bet arī ,neskatoties uz traumām, jācīnās policijas iecirknī,lai viss tiktu pienācīgi dokumentēts.

 7. avos

  Policija ir problēma,jo neveic savu darbu . to zina arī bandīti, zagļi utml. Ja policija nestrāda .vienalga, negrib vai nevar ,visdrīzāk ka abi varianti, tad jāmaina vadība ,lai valstī būtu kārtība un drošība.

 8. Sers

  Galvu nost tiem brašuļiem.

 9. Anonymous

  Tas ir kā dabas katastrofa – neviens nevar parerdzēt vai viņu ķers zibens , vai ne .

 10. vilis

  LAI PRIECĀJAS KA PIEKLAUVĒJA NEPARKO , ja būtu nogrēkojies tur arī būtu palicis !

 11. esxx

  gaja dzert ,satika citus dzeronus ,dzeroni jau ir varoni daudz no sevis izedomajas ,patiesiba slimi cilveki zel ka nav tas olaines kur tos iebast ieksa visus bez skirosanas .ziniet viens man izkroploja seju bet par to tiesnese uzlika tikai simt stundu ielas un smiekligu moralo ,todies tam cilvekam ir vel citi noziegumi gan jau ies ieksa .ne te likums ne te barga tiesa pret tadiem nekas te nav .normali butu ka vismaz paris gadus atpustos pie saviem comiem un vel valdibai un cietusiem nolocitu paris tuktosus bet sij mulku zeme jau ta nenotiek

 12. Kolastrauks

  Un tad tie, kam kulaks niez, uztrāpa netīšām uz kādiem ārzemniekiem, un tad panesas pa visu pasaules presi: Latvijā tādus neieredz, da šitādus neieredz, un pa tam vidam vēl kāds melnītis nobaidīts! Policijas pietrūkst, tas ir fakts. Reāli strādājošas policijas.

  1. noziedznieku lobēšana

   starpkaru Latvijā bija AIZSARGI, kuri, neskatoties uz policijas slinkumu un pērkamību, labi tika galā ar kriminālo elementu.
   4.maija kriminālie varneši ne par ko nebija piedabūjami atjaunot aizsargu organizāciju – tad pašus ņemtu septiņas reizes dienā pie pakaļas.
   Izgudroja gaudenus zemessargus, bez šaušanas gatavībā ieročiem un maksimāli apcirptām tiesībām.

   1. lasitajs

    Ari 90. gados bija ZEMESSARGI, kuri bija ka skabarga aci policijai, tapec ZS noreduceja uz ‘patronu pienesejiem’ NBS-a.

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *