10. un 11. maijā “Arēnā Rīgā” astoņi pasaules labākie iluzionisti satiksies uz vienas skatuves un prezentēs jauno programmu “Iluzionisti”.

Šova ietvaros uzstāsies arī itāļu izbēgšanas meistars Endrjū Basso (Andrew Basso). Medijos par viņu lasāmā informācija pauž, ka viņš esot “burvju rokzvaigzne” un “Hudini mantinieks”.

Publicitātes foto

“Bērnībā mēs dzīvojam ļoti mazā Itālijas pilsētiņā. Vienīgais no izklaidēm bija vietējais cirks. Mamma pirmo reizi mani aizveda turp uz kādu izrādi. Ja jūs pazīstu manu mammu, jūs uzreiz saprastu, ka viņa ir ļoti nopietna un reti kad smaida. Bet cirkā notika kaut kas neiedomājams. Viņa vienkārši visu laiku skatījās uz iluzionistu un smējās. Es sapratu, ka viņam piemīt tāds spēks, lai sasmīdinātu pat manu mammu! Es gribēju līdzināties viņam,” – atceras Endrjū.

Viņš ir liels amerikāņu burvju meistara Harija Hudini piekritējs. Uz doto brīdi Endrjū ir vienīgais cilvēks, kurš atkārtoja Hudini triku “ūdens spīdzināšanas kamera”.

Šajā priekšnesumā Basso saslēdz rokudzelžos un nolaiž lifta izmēra ūdens tvertnē ar galvu lejup. Basso pats saka, ka esot pilnīgi mierīgs, kad veic šo bīstamo triku, jo zem ūdens viņš varot aizturēt elpu ilgāk par 4 minūtēm. Taču parasti iluzionists spēj šo triku atrisināt divas reizes ātrāk. Rīgā Endrjū uzstāsies ar savu īpašo šovprogrammu un prezentēs savu labākus trikus.

Publicitātes foto

“The Illusionists” šova pirmizrāde notika 2012. gadā Sidnejā. Pēc tam izrādes bija skatāmas visā pasaulē. Viņi viesojās Austrālijā, Meksikā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Āzijā un Eiropā. Internacionālais sastāvs apvienoja plaša spektra disciplīnu profesionāļus. Rīgā ieradīsies astoņi no tiem un prezentēs savas programmas.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par šovu oficiālā mājaslapā www.theillusionistslive.eu.

“Ūdens spīdzināšanas” video: