Jau maijā Rīgā būs sajūtami jaunā festivāla Botānika ritmi un atmosfēra. Šis notikums atklās jaunus māksliniekus, veidos starpkultūru tradīcijas, radošu un pozitīvu vidi. Festivāls akcentēs aktuālus, pirmkārt, Krievijas muzikālos, dzejas, kino un teātra projektus. Projektu atklās poproka grupas AloeVera koncerts, kas 10.maijā notiks VEF radošā kvartāla kamerzālē (Ieriķu ielā 5a). Tas būs kolektīva pirmais lielais koncerts Rīgā, kurā mums sola bezgalīgu jautrību, dejas, jaunību un mīlestību.

Grupa AloeVera uz Rīgu ved jaunu albumu “Alimono”, kas tiks prezentēts koncertā. “Alimono – tā ir pati dzīve. Neskatoties ne uz ko, es dzīvošu – aizrautīgi un skaisti,” albuma ideju komentē grupas soliste Vera Musaeļana. Nenoliedzami, grupa neaizmirsīs arī visiemīļotākās kompozīcijas, tādēļ gatavojamies piesātinātajai vakara programmai.

Paši mūziķi uzskata, ka AloeVera misija ir iemācīt mums dzīvot — elpot ar pilnu krūti, nekautrēties un nekaunēties no savām jūtām un emocijām. Savās dziesmās viņi atklāti runā par attiecībām, mīlestību un kaisli, vienlaikus nepārkāpjot robežu, aiz kuras sākas vulgaritāte. Viņi vienmēr ir patiesi gan pret sevi, gan pret skatītājiem.

Pirms astoņiem gadiem pieci mūziķi no Jekaterinburgas izveidoja grupu, bet 2016.gada oktobrī viņi laida klajā savu piekto albumu “Kā Dievi”, kas kļuva par dižpārdokli iTunes krieviskajā segmentā, nostājoties līdzās Lēdijai Gāgai un Robijam Viljamsam. Grupa ir laidusi klajā sešus albumus, piecus video, ierakstījusi dziesmu kopā ar Zemfiru un amerikāņu Brazzaville, uzstājusies televīzijas raidījumā “Vakara Urgants”, televīzijas kanālā “Dzoždj” un “Naše Radio”, iekļuva gada labāko sieviešu dziesmu topā pēc žurnāla “Russkij reporter” versijas, vairākas reizes devusies tūrēs pa Krieviju un bijusi vadošā grupa neskaitāmos lielos mūzikas festivālos.

Grupas sastāvs:
Vera Musaeļana — vokāls, teksti, melodijas
Grigorijs Basovs — ģitāra
Artjoms Klimenko — bass, ieraksti, miksēšana, aranžējumi, taustiņinstrumenti
Dmitrijs Derjabins — sitaminstrumenti
Staņislavs Landirevs— trompete

Biļetes pieejams Biļešu serviss tīklā.

Grupas “Aloe Vera” dziesmas “Не Было” video: