Kokteilis
Baudi

Rīgā pirmo reizi uzstāsies reperi “HammAli & Navai”0

Publicitātes foto

15. septembrī Rīgā uz “First МИР” naktskluba skatuves uzstāsies jauns reperu duets “HammAli & Navai”. Aleksandrs Aļijevs un Navaji Bakirovs – jaunie Krievijas mākslinieki, kuru radošā darbība redzama vairākos mūzikas žanros un stilos. Viņu mūzikā dzirdams gan hiphops, gan pops, gan arī ar house un deep mūzikas elementi.

Pirmā dziesma, kas jaunajiem mūziķiem nodrošināja popularitāti, bija dziesma “Ti moja himija” («Ты моя химия»), kas uzreiz iekļuva Krievijas divdesmit labāko aktuālo hītu sarakstā. Nākamais darbs tapa kopā ar reperi Bahh Tee un dziesmai tika dots nosaukums “Vmeste Ļetatj” («Вместе летать» ). Pēc tam māksliniekiem tika pievēra uzmanība arī no ierakstu kompānijām.

Viena no pēdējiem “HammAli & Navai” darbiem ir dziesma «Pustite menja na tancpoļ» («Пустите меня на танцпол»), kas iznāca šī gada martā un paspējusi jau savākt vairāk nekā 50 miljonu skatījumu Youtuba kontā.

Rīgā mūziķi uzstāsies ar savu īpašo koncertprogrammu, kurā uzstāsies ar saviem labākajiem darbiem, kā arī piedāvās klausītājiem pilnīgi jaunas dziesmas.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Video klips dziesmai “Пустите меня на танцпол”:

LA.lv