Kokteilis
Baudi

Rīgā pirmo reizi norisināsies hip hop festivāls “Open Floor”0

Foto: Unsplash

Rīgā, 2. jūnijā uz viesnīcas “Baltpark Hotel” jumta, notiks pirmais hip-hop festivāls jeb “Open Floor”.
Pasākuma laikā ikviens apmeklētājs varēs klātienē vērot, kāda ir īsta hip-hop atmosfēra, kā dejo profesionāļi no Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas pie dzīvās mūzikas, iepazīties ar rep (brīvrunu) batlus no “Panda Battle” (Latvijas rep-batlu platforma), kā arī noskatīties priekšnesumus no hip-hop māksliniekiem.

Hip-hop kultūras motto ir “miers, mīlestība, vienotība un jautrība” (“piece, love, unity & having fun”). Hip-hop ir visstraujāk augošā kultūra jauniešu vidū, kā arī dzīves stils, kas nosaka jauniešu vērtības.

Lai atbalstītu un popularizētu hip-hop kultūru, “Open Floor” organizatori vēlas izveidot mākslas telpu, kur jaunieši varētu radoši izspausties (graffiti/street art, ielu dejas, dj, brīvrūna jeb reps).
Ielu deju sacensības palīdzēs virzīt bērnus un jauniešus radošā sfērā – dejā, ar kuras palīdzību iespējams atbrīvoties no negatīvām domām un emocijām, turklāt uzturēt sevi lieliskā fiziskā formā.
Pasākuma laikā bērniem un jauniešiem tiks nodrošinātas meistarklases no vadošiem Eiropas dejotājiem, kā arī priekšnesumi no citiem māksliniekiem un piedalīšanās deju batlos.

Pasākuma īpašie viesi: Kiwie, Roman Troy (Green Park Gang, UK), Lee Kei, Nasty Tukova (EE), Bboy Marek (EE), Krys, Malvina Quinn, Yana Bruk, Einārs Latiševs, Funky DJ Elegant aka FDE.

Kad un kur?
• 2.jūnijs, Rīga, viesnīcas “Baltpark” jumts (Pērnavas iela 36)
• Ieejas maksa pasākumā: 5 euro
• Dalības maksa pasākumā: 7 euro
• 12:00 – dalībnieku reģistrācija; 13:00 – hip-hops uz deju grīdas; 17:00 – oficiālais sākums; 17:30 – deju cīņas 3 kategorijās un rep-batli; 18:00 – deju cīņu fināli, priekšnesumi un uzstāšanās no speciāliem viesiem – reperis Roman Troy (Green Park Gang, UK), un Einārs Latiševs (Afroambient, LV).

LA.lv