15. februārī uz Studio 69 naktskluba skatuves ar savu pirmo koncertu Latvijā uzstāsies populārā Krievijas grupa “Moja Mišeļ”. Mūziķi uzstāsies ar programmu “Mīli man līdz Pasaules Galam”, kurā būs iekļauti visi populārie hīti, kā arī jaunās kompozīcijas.

“MOJA MIŠEĻ” ir jauns, moderns un drosmīgs pops, ar sirsnīgiem dziesmu tekstiem, ko izpilda magnētiskas balss īpašniece Tanja Tkačuka.

Grupas muzikanti dzimuši Tālajos Austrumos, un no turienes dažādos laikos ieradušies Maskavā. 2010.gadā viņi satikās un nodibināja grupu. Drīz vien viņi sāka uzstāties dažādos koncertos un piedalījās festivālos “КаZантипа”, “Нашествия”, “Кубаны”.

2014. gadā viņi uzvarēja muzikālajā konkursā Work&Rock Battle, ko vada Iļja Lagutenko un Grigorijs Urgant, bet 2015. gada aprīlī kļuva par super finālistiem televīzijas projektā “Главная сцена” un sāka sadarboties ar Igorju Matvijenko.

Grupa “MOJA MIŠEĻ” izpilda deju mūziku. Tā ir ironiska un liriska, tai nav ierobežojuma nevienā konkrētā mūzikas stilā. Grupas dziesmās var dzirdēt roku, popu, disko – vienlaicīgi sīvs un viegls kokteilis. Grupas solistes balss ir ļoti kārdinoša un ļoti ātri klausītājiem paliek atmiņā. Viņa pati, starp citu, ir arī dziesmu tekstu autore. Tanja ir diplomēta filoloģe, un viņas rakstītajos tekstos ir jūtama aizraujoša un interesanta vārdu spēle.

Grupas “MOJA MIŠEĻ” dziesmas regulāri tiek atskaņotas dažādās Latvijas radio stacijās un periodiski nokļūst populārāko dziesmu topos.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Serviss kasēs.

Video Моя Мишель dziesmai “Дура”: