Rīgā top unikāls Argentīnas tango izrāde – šovs “Una Noche. Tango de Buenos Aires”, kas norisinās tango orķestra “Orquesta Tipica Andariega” (Argentīna) 2018. gada Eiropas tūres ietvaros un kurā līdz ar orķestra koncertu dejos pieci izcili tango dejotāju pāri no visas pasaules, informēja šova producente, tango studijas “El Abrazo” vadītāja Ginta Krivma.

Vienīgā izrāde Baltijā notiks šā gada 19. oktobrī Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

“Una Noche. Tango de Buenos Aires” šobrīd ir vienīgais tango šovs Baltijā  – starptautiska tango izrāde, kas tiek veidota, izmantojot tango orķestra “Orquesta Típica Andariega”  aktuālo koncertprogrammu. Tā ir unikāla iespēja Rīgā redzēt un dzirdēt autentisku Argentīnas tango mūziku un šīs dejas starptautiski atzītu profesionāļu sniegumu, ko vienuviet demonstrēs astoņi tango orķestra mūziķi, vokāliste un pieci izcili tango pāri no visas pasaules,” stāsta Krivma.

Pēc Krivmas teiktā skatītāji šajā izrādē varēs piedzīvot un izbaudīt plašu sajūtu gammu – no drāmas un kaislībām līdz sirsnīgai draudzībai. No plosošām dvēseles ilgām līdz vēsam aprēķinam.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

“Mīlestība ir mūžīga vai tikai līdz rītam? Nodevība. No dzīves uz ielas stūra līdz elegantiem deju saloniem. No Buenosairesas ielām, parkiem un ostas krodziņiem līdz pasaules metropoļu nozīmīgākajām skatuvēm. Tas ir Argentīnas tango”, piebilda Krivma.

Šovā dejo pieci izcili tango dejotāju pāri no visas pasaules – Michael Nadtochi (ASV), Paula Duarte (Lielbritānija), Andrea Dedó, Monica di Pietro (Itālija), Jessica Štšerbakova, Somer Surgit (Igaunija/Turcija), Karina Lilu Dovbush, Artyom Dovbush (Krievija), Margita Antonova, Zigmunds Āboliņš (Latvija), vokāls – Jeļena Gar (Latvija).