Kokteilis
Baudi

Rīgā Jaungada naktī uzstāsies “MUSIQQ”, “Bermudu Divstūris”0

Publicitātes foto

Vecgada vakarā, 31.decembrī, First MIR naktsklubā Jaungada naktī uz skatuves uzstāsies tādi mākslinieki, kā didžejs Fjodrs Fomins, franču mūzikas dīva Diva Avari, kā arī galvenie vakara viesi būs pašmāju grupas ”Bermudu Dīvsturis” un “MUSIQQ”, informē portāls balticevents.info.

Labi zināmais krievu dizaineris un mākslinieks Deniss Simačovs reiz rakstīja: “Par ideālo DJ var nosaukt Fjodoru Fominu – viņš pilnībā atspoguļo kaisli un modi uz roku, popu, disko. Viņu ir interesanti klausīties un viņu mīl cilvēki!”. Kad Fomins ir pie pults, tad var dzirdēt gan vecos hītus, gan “Prodigy”, gan Koroļovu, gan mūsdienu hītus.

Diva Avari ir viena no pazīstamākajām franču dziedātājām, kuras savdabīgais izskats un muzikālais izpildījums veido lielisku priekšnesumu. Singls «Don’t Go», ko Diva Avari izpilda, sadarbojoties ar Starting Rock, un kas ir variācija par pazīstamo 80. gadu sākuma «Yazoo» dziesmu, kļuvis par pieprasītāko mūzikas hitu.

Saistītie raksti

“Bermudu Divstūrī” formē divi brālēni Biceps un Triceps. Viņiem bija apnikušas mūsdienu dziesmas uz 4 akordiem, un tādēļ tie nolēma iet tālāk – rakstīt dziesmu uz viena akorda. Tad arī tapa grupas pirmais pumpis – ”Labi”. Grupa ir sasniegusi vairāk kā 7 000 000 skatījumu YouTube, kā arī laida savu pirmdzimto CD – “Ballējam Neguļam”, par kuru ieguva “Zelta Mikrofonā” titulu, kā labākais deju mūzikas albums.

Grupas “Musiqq” pamatsastāvā darbojas divi liepājnieki – Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. Grupa izdevusi jau trīs ierakstu albumus – “Šī ir tikai mūzika”, “Vēl viena mūzika” un “Silta sirds”. Grupas augstākie sasniegumi ir uzvara un vairākas godalgotas vietas ikgadējā Latvijas mūzikas aptaujā “Muzikālā Banka”, vairākkārtēja uzvara skatītāju balsojumā un nominācijas gada balvai “Zelta Mikrofons”, uzvara Latvijas Eirovīzijas konkursa finālā un gods pārstāvēt Latviju 2011. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Diseldorfā, Vācijā.

LA.lv