Kokteilis
Stilo

Rianna publicējusi pirmo video ar pašas radīto apakšveļas līniju. Tas šokē daudzus!0

Foto: Ekrānuzņēmums

Līdz ko Rianna ieminējās, ka grasās radīt savu apakšveļas līniju, fanāti jau to nespēja sagaidīt. Un tagad izrādās, ka pamatoti.

Viss, ko dara Rianna, vienmēr tiek rūpīgi plānots un darīts. Arī no ētiskā viedokļa: dziedātāja cenšas izdarīt tā, lai lietas, kas tiek radītas ar viņas vārdu, ne tikai kādam nenodarītu pāri vai aizvainotu, bet tieši otrādi – paceltu pircēju pašapziņu. Lūk, arī jaunā apakšveļas līnijas kampaņa ir tam tiešs pierādījums.

Tradicionāli apakšveļu reklamē sievietes ar modeles augumu, kam vairums pircēju nemaz nelīdzinās. Rianna izlēma iet citu ceļu – viņa izvēlējās reklāmas klipam sievietes ar atšķirīgu ārieni un dažādiem tipāžiem. Lūk, tieši tāda ir arī pirmā reklāmas rullīša varone – “plus size” sieviete, kura video stāsta par to, kādos brīžos viņa atļaujas justies pievilcīga un seksuāla un kāpēc viņa nekautrējas no savām strijām un ļoti lielā izmēra krūtīm.

Video:

savages come in all shapes and sizes!! ya ready? @savagexfenty MAY.11.2018

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Riannas apakšveļas kolekciju pārdošanā gaidāma no 11.maija. Dziedātāja sola, ka produkcijā kāroto sev varēs atrast ikviens – izmēru klāsts būs ļoti plašs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv