Kokteilis
Apbrīno

Režisore Aija Strazdiņa nosauc erotiskāko vīrieša daļu0

Foto: Gints Ivuskans

Pazīstamā pašmāju režisore Aija Strazdiņa savā sociālajā kontā Facebook publicējusi pārsteidzošu ziņu – viņa atklāj erotiskāko vīrieša daļu. Aija Strazdiņa mirkli pēc pusnakts savā Facebook kontā publicējusi ziņu, kurā raksta, ka viņasprāt erotiskākais vīrieša orgāns ir balss.


“Seksīgākais vīrieša orgāns ir BALSS. Jo TĀ IR!!” atklāj Aija, piebilstot vien, ka katrai sievietei ir savi fetiši, klupšanas akmeņi un sarkšanas, bālēšanas iemesli.  Kādai tie ir kāju ikri, citai vīrieša pirksti, konkrēti īkšķis.

Dzīvesstila portāls kokteilis.lv jau informēja, ka 29. novembra vakarā viesnīcā “Hotel Roma” grupa JĀNIS BUKUMS prezentēja jauno albumu “Neuzvarētais”, kas ir jau trešais grupas albums. Uz Jāņa Bukuma mūzikas albuma prezentāciju ieradās arī režisore Aija Strazdiņa. Turklāt tieši Jāņa dēļ viņa sabiedrībai atklāj, kāpēc viņasprāt vīriešos vispievilcīgākā ir balss.

Aija savā Facebook kontā raksta: “Bet mani var nopirkt ar balsi. Negribas domāt, ka tikai ar to, jo, godīgi sakot, arī saturam ir nozīme, bet “lielos vilcienos” mani tauriņi reaģē uz audio. Es pat nezinu kāpēc, bet tā ir – un ļoti. Varbūt tāpēc, ka gadi ies, izbirs zobi un uzacis, bet tembrs paliks? Varbūt tāpēc, ka tumsā viss viens – vai tu ierauj vai izgāz vēderu un smalki vai nelīdzeni noskuj krūtis, arī īkšķa izmēram tumsā ir relatīva loma, bet balss… o, jā, balsij IR nozīme! Un te beidzas ievads un sākas Janis Bukums. Mammīt mīļo, jūs zināt, kāda viņam balss?! Jānis varētu lasīt telefona grāmatu – un es klausītos no vāka līdz vākam. Vai pieteikt tramvaja pieturas – tad “Rīgas satiksmei” būtu problēmas, jo tantes (es tajā skaitā) brauktu pa apli, pa apli vien un ārā kāptu tikai īpašās dienās (nevis tajās, ko daži no jums tagad padomāja, bet valsts svētkos, piemēram, jo dažbrīd taču ierunātos klusa sirdsapziņa – hei, mīļā, tev taču ir bērni un/vai kaķis, attopies!)”

LA.lv