Par godu visu mīlētāju dienai lielākais retro mūzikas festivāls „We Love The 90’s” sarūpējis īpašu pārsteigumu akciju deviņdesmito gadu mūzikas cienītājiem – iegādājoties trīs ieejas biļetes, ceturto saņemt par brīvu! Tā ir lieliska iespēja ne vien, lai iegādātos ieejas biļetes par izdevīgāku naudas summu draugu pulkam vai ģimenei, bet arī pārsteiguma dāvanu draugu pārim. Valentīndienas akcijas piedāvājumu iespējams iegādāties līdz 14. februārim, ieskaitot. Izmanto izdevību un uzdāvini svētkos emocijas, piedzīvojumus un neaizmirstamas atmiņas!

Publicitātes foto

Kā jau iepriekš ziņots, 26. jūlijā un 27. jūlijā, Rīgā, atgriežas viens no lielākajiem retro mūzikas festivāliem „We Love The 90’s”, kas pulcēs labākos 90. gadu izpildītājus. Festivāls notiks Lucavsalā. Savu dalību festivālā apstiprinājušas jau tādas 90.gadu zvaigznes kā dziedātājs Dr. Alban, Haddaway, grupa „2 Unlimited”, „Snap!”, “Londonbeat” un “Reel 2 Reel” izpildot savus labākos hitus, kas guvuši atzinību un cilvēku mīlestību visā  pasaulē.

Festivāla apmeklētāji varēs dzirdēt arī kaut ko jaunu no 90. gadu dziedātājiem – pirmo reizi Dr. Alban un grupa „Haddaway” uzstāsies Lucavsalā ar savu kopīgo sniegumu.

Festivāla „We Love The 90’s” pasākuma programma būs aktuāla ne vien tiem, kuri vēlas dzirdēt un izbaudīt 90. gadu labākos hitus dzīvajā izpildījumā draugu lokā, bet arī ģimenēm. Pa dienu pasākuma teritorijā plānotas dažādas aktivitātes, atrakcijas un priekšnesumi, kas izklaidēs pašus mazākos un sniegs iespēju radīt neaizmirstamas atmiņas visai ģimenei. Savukārt vakarā uz lielās skatuves kāps mākslinieki, lai radītu neaizmirstamu festivāla gaisotni.