Pirmdienas pēcpusdienā 47 gadus vecais repa mākslinieks Snūp Dogs tika pagodināts, un viņam tika piešķirta zvaigzne Holivudas Slavas alejā. Holivudas bulvāris uz brīdi tika pilnībā apstādināts, jo ceremoniju bija ieradušies klātienē noskatīties simtiem leģendārā repera fani.

Foto: AFP/SCANPIX

Holivudas Slavas alejā ir apskatāmas vairāk nekā 2400 piecstūru zvaigznes, kas iestrādātas 15 kvartālu garumā Holivudas bulvārī un 3 kvartālu garumā Vine Street,  Holivudā, Kalifornijā, ASV.

Foto: PC/SCANPIX

Saņemot savu zvaigzni, Snūp Dogs atzinis, ka viņš cer, ka turpinās pozitīvi ietekmēt nākamo paaudžu reperus. Mūziķa Snūp Doga karjera ilgst jau vairāk kā trīs desmitgades. Viņš bija viens no 90. gadu populārākajiem Rietuma krasta hip-hop māksliniekiem.

Hip-hop žanrs radīja jaunu un ļoti populāru mūziku, taču jāatzīst, ka šī mūzika aizskāra arī vardarbības un noziedzības tēmas. Turklāt ne tikai mūzikā, bet arī viņu dzīvesveidā, īpaši pēc tam, kad 1996. gadā tika nošauta hip-hop mūzikas ikona Tupac.

Foto: AFP/SCANPIX

Pirmdien, Losandželosā, svētku ceremonijas laikā reperis Snūp Dogs, īstajā vārdā Kordozars Kelvins Broudess pateicās slavenajam mūzikas producentam Kvinsi Džonam par atbalstu un ieguldījuma viņa karjeras izaugsmē.

Foto: RS/SCANPIX

Snūp Dogs arī komentējis: “Kvinsi man vienmēr bijis kā mentors, kā lielais brālis, kurš palīdzēja saprast, ka vajadzēja būt pozitīvākam un skanīgākam. Tagad es esmu ļoti pateicīgs Kvinsi par to, ka esmu kļuvis šāds. Pateicoties viņam, esmu kļuvis pozitīvāks, produktīvāks un daudz laimīgāks. Tieši Kvinsi mani iedvesmoja darīt to, kas man vislabāk sanāk un ko es patiesi mīlu. Es tiešām ceru, ka spēšu to iemācīt arī jaunajām paaudzēm.

Foto: AFP/SCANPIX

Repera zvaigzne Holivudas Slavas alejā tika novietota līdzās tādām hip-hop mākslinieku zvaigznēm kā Dr Dre un Farelam Viljamam.