Mazliet vairāk kā pirms mēneša tika oficiāli paziņots, ka uz “Grammy” skatuves skandalozu priekšnesumu izpildīs arī repere Cardi B. Un tikpat ilgs laiks ir pagājis, kopš internets vai sāka jukt prātā, lai skaitītu dienas līdz priekšnesuma tiešraidei. Un visa pasaule sagaidīja viņas uzstāšanos. Turklāt jāatzīst, ja tiktu pasniegtas balvas nominācijā “Pornogrāfiskais priekšnesums, māksliniece to noteikti būtu saņēmusi. Un nenoliedzams ir fakts, ka visa pasaule no reperes gaidīja tieši tādu uzstāšanos. Repere Cardi B “Grammy” skatuvi pārvērta līdz nepazīšanai – tā bija dimantiem piebērta, kā arī viņas tērps bija grandiozs.

Mūziķes performance sākās ar skaistu un skanīgu klavierspēli, un jāpiemin, ka arī klavieres bija rotātas ar dimantiem, un tā vien mirdzēja. Visbeidzot viņa sāka izpildīt dziesmu “Money”, un viņas priekšnesums atgādināja senu Holivudas filmu klasiku. Skatuve bija izbūvēta vairākos līmeņos, taču dejotājas izpildīja nevis tradicionālos tvista deju soļus, bet gan erotiski kustināja gurnus un dibenus.


Protams, Cardi B priekšnesums bija mirdzošs vārda tiešā nozīmē – viņas kaklu rotāja briljanta kaklarota, kas jau pēc neilga mirkļa straujo deju soļu dēļ tā sāka krist nost. Turklāt, viņa tam nepievērsa nekādu uzmanību un turpināja erotiski kustināt gurnus. Lai šovu padarītu vēl interesantāku, pie reperes pēcpuses bija piestiprinātas pāvam līdzīgas, milzīgas spalvas, kas kustējās reizē ar katru kurnu kustību. Vēl jo vairāk, būdama īsta veiksminiece, viņa saprata, ka šovam jāpiešķir raksturs, tāpēc jāļauj dimantiem nokrist itin visur. Turklāt šova beigās viņa mētājās ar kaudzi naudas, kas liecina, ka droši vien viņa bez bažām varēs iegādāties jaunas kakla rotas un vēl daudz un dārgus dimantus.

Lai vai kā, viņas priekšnesums nenoliedzami bija viens no iespaidīgākajiem “Grammy” ceremonijas laikā.