Kokteilis
Apbrīno

Reiniks “uzlādējis baterijas”: Noras tantei Amerikā esmu kā dēls!0

Foto – ekrānuzņēmums/Instagram.com

Pēc vairāku mēnešu prombūtnes ASV, kur kārtīgi “uzlādējis baterijas”, Latvijā atgriezies mūziķis un TV3 seriāla “Viņas melo labāk” Zoba lomas atveidotājs Lauris Reiniks.

Žurnālam “Kas Jauns” mūziķis atzīst, ka Amerika, kurp viņš regulāri dodas jau vairākus gadus, viņam ir vajadzīga kā vitamīnu deva. “Man nav laukos tantes, pie kuras aizbraukt. Man ir lauki Amerikā – tur ir Noras tante, kurai esmu kā dēls, man tur ir sava istaba, tur sportoju, starp citu, esmu atbraucis daudz labākā formā, nekā aizbraucu, veselīgi dzīvoju, strādāju dārzā, satiekos ar cilvēkiem, protams, arī ballītes apmeklēju. Daru visas normālās lietas, ko šeit nedaru.”

Amerikā Lauris papildinājis arī savas aktiermeistarības zināšanas un atklāj, ka aktiermeistarība viņam patīk pat labāk nekā mūzika. Pēc negadījuma, kas gada sakumā notika Bali, kur Lauris okeāna viļņos gandrīz zaudēja dzīvību, viņam piedāvāta galvenā – taksista Andreja – loma filmā “Jaunā gada taksometrs”. Darbs pie filmas jau sācies. ASV tapusi arī filmas tituldziesma.

Daudzi vaicājot, kā iespējams tik bieži un uz tik ilgu laiku doties otrpus okeānam. Uz ko Laurim atbilde ir vienkārša, ka tas ir vienīgais, kam viņš netaupa naudu, jo smalkos restorānos neēd un arī drēbes īpaši nepērk. “Tas varbūt skan nedaudz augstprātīgi – aizbraukt uz diviem mēnešiem un čilot.. Cilvēki nenovērtē to, ka laiks sev ir jāatrod. Nevar visu laiku močīt, cept dziesmas kā pankūkas un būt rotācijā.”

LA.lv