Daiga Eilande, mūziķa Ralfa Eilanda mamma un menedžere, tikusi pie traumas – lauzusi kāju un tagad tā ir ieģipsēta, ziņo žurnāls “Kas Jauns”. Par šo situāciju savā Twitter kontā paironizējis pats Ralfs Eilands.

Kā jau zināms, mūziķis bieži vien tiek pie dažādām traumām. Kā atklāj Ralfa mamma Daiga: “Viņš taču neskatās, kur iet, jo vienmēr mūzika galvā!”. Vēl pavisam nesen publiskos pasākumos Ralfs bija redzams ar “sašūtu” zodu – izrādās, kritis no velosipēda un tādā veidā traumējis zodu, ticis pie septiņām šuvēm.

Foto: LETA
Ralfs Eilands filmas "Blēži" pirmizrādē jūnijā sākumā - zodu rotā septiņas šuves. Foto: LETA

Daiga atklāj, ka negadījums noticis kādā parastā dienā, kad viņa, steidzot laukā no mājas, paslīdējusi koridorā un “svaigi mazgātas grīdas”, kritusi un lauzusi potīti. Kā viņa smej, parasti valkājot augstpapēžu apavus, bet liktenīgajā dienā bija uzvilkusi “balerīnas”, kas gan situāciju nav glābis. Tagad ar ģipsi uz labās kājas jāpavada astoņas nedēļas, kā rezultātā Ralfs ir palicis bez šofera, jo pašam mūziķis vēl nav autovadītāja apliecība. Tāpēc tagad, lai Ralfs varētu nokļūt uz koncertiem, jālūdz draugu un kolēģu palīdzība.