Kokteilis
Apbrīno

Rakstnieks Endrjū Mortons: princis Viljams ilgu laiku pret Keitu izturējās kā pret kalponi0


Princis Viljams un Keita Midltone divus mēnešus pirms kāzām – 2011.gada februārī.
Princis Viljams un Keita Midltone divus mēnešus pirms kāzām – 2011.gada februārī.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

65 gadus vecais britu žurnālists un rakstnieks Endrjū Mortons (Andrew Morton), kas Anglijā ir labi zināms kā žurnālists, kas bieži intervēja princesi Diānu un pat ir sarakstījis vairākas grāmatas par viņu, pastāstījis par to, kā veidojās prinča Viljama un Keitas Midltones attiecības.

Viljams un Keita iepazinās Sentendrjūsas universitātē 2001.gadā. Jaunietis bija viens no iekārojamākajiem Anglijas vecpuišiem, kas bija rindā uz troni. Keita – vienkārša meitene no turīgas ģimenes. Kādu laiku viņi bija vienkārši draugi. Bet līdz abu kāzām, kas notika 2011.gadā, Keitai neklājās viegli un nācās pārdzīvot daudz, arī pazemojumus. Endrjū par abu attiecībām pēc intervijām ar universitātes pasniedzējiem, studentiem un abu draugiem, atklājis daudz interesantu faktu.

Attiecību sākumā princis Viljams esot demonstrējis visai asu raksturu un uzvedies kaitinoši. Viņš pieņēma to, ka tā kā ir princis, ir absolūti loģiski, ka Keita pret viņu izrāda siltas jūtas, simpātijas un rūpes. Keita centās būt ar viņu kopā arī dažādos pasākumos. Turklāt tieši esot sabiedrībā princis neskaitāmas reizes norādīja, ka “uzmanības centrā” vēlas būt viņš. Tā, piemēram, sarunājoties ar cilvēkiem, ja Keita pauda viedokli par kādu jautājumu, viņš asi viņu apklusināja. Bez tam parasti, kad abi devās kopā uz kādu saviesīgu pasākumu, viņš vairumā gadījumu nevienu neiepazīstināja ar savu draudzeni.

Universitātes draugi apgalvo, ka biežas bija tās situācijas, kad princis Viljams pret Keitu izturējies patiešām rupji. “Viņš turēja viņu īsā pavadā. Jo ilgākas bija viņu attiecības, jo īsāka palika pavadiņa,” – teicis kāds students, kas mācījās kopā ar Keitu un Viljamu.

Pa šo laiku princis Viljams arī neskaitāmas reizes pameta Keitu. Tiesa, ne uz ilgu laiku. Viņa vienmēr viņam piedeva un pieņēma viņu atpakaļ. “Princis apgalvoja, ka viņam attiecībās ar Ketrīnu “trūkst gaisa”, tas ir, ka pietrūkst brīvības,” – teicis Morgans, kas arī studēja kopā ar Keitu un Viljamu.

Vissāpīgākā šķiršanās notika 2007.gadā. Toreiz daudzi domāja, ka Viljams un Keita vairs nekad nesalabs. Tajā laikā princis Viljams ar savu draugu Gaju Pelliju devās baudīt studiju brīvdienas uz Grieķiju. Pellijs uz šīm brīvdienām uzaicināja arī daudz citu sieviešu, kuras tā vien alka kā iepazīties ar slaveno princi Viljamu. Keita, kura, visticamāk, ap to laiku jau sevi redzēja kāzu kleitā un soļojot pie altāra kopā ar princi, ļoti smagi pārdzīvoja notikušo un pārcēlās uz dzīvi savu vecāku mājās. Vēlāk viņa kādā intervijā atzinās, ka šī šķiršanās viņai nāca par labu. Ka viņa kļuva stiprāka un saprata, ka nevar zaudēt sevi nevienās attiecībās. Toreiz šo atklāsmi viņa pauda izdevumam “Daily Express”.

Šogad pāris atzīmēja astoto gadadienu. Un viņi audzina savus trīs bērnus: 6 gadus veco princi Džordžu, 5 gadus veco princesi Šarloti un mazo princi Luisu, kuram nesen palika gadiņš.

Princis Viljams un Keita Midltone

LA.lv