Kokteilis
Apbrīno

Raimonds Elbakjans atklāj, ka no sava vectēva visu laiku “dabū iekšās”0

Foto: LETA

“Ghetto Games” dibinātājs Raimonds Elbakjans, kas simtiem jauniešus Latvijā iedvesmojis sportiskam dzīvesveidam, nesen plašākai sabiedrībai darījis zināmu kādu līdz šim par viņu neatklātu faktu. Par spīti aizņemtībai un skarbā vīrieša tēlam, Elbakjans šķiro atkritumus, ko ar stingru roku esot audzinājis viņa vectēvs. “Visu laiku dabonu iekšā, ja pirms izmešanas neesmu salocījis kartona kasti līdz galam,” stāsta Raimonds.

Vienlaikus viņš atzinis, ka patiesi pateicas savai ģimenei par to, ka tā ieaudzinājusi rakstura stingrību un iemācījusi spēju uzņemties iniciatīvu mainīt lietu ierasto kārtību. Līdzīgi esot arī ar atkritumu šķirošanu, kas Raimondam ir gana tuva un ieaudzināta jau ģimenē. “Mans vectēvs, kas dzīvo ar mani vienā māja, vienmēr kontrolē, lai dzeltenajā konteinerī nebūtu iemests nekas cits kā papīrs un plastmasa. Visu laiku dabonu iekšā, ja neesmu salocījis kasti līdz galam, piemēram, ja nopērku kedas un izmetu kasti, tai noteikti ir jābūt salocītai,” dalās “Ghetto Games” aizsācējs. Arī viņa mamma ir zaļā dzīvesveida atbalstītāja un aktīvi iestājas par visu ekoloģisko.  

Atkritumus Elbakjans ne tikai šķiro pats, bet arī māca to darīt “Ghetto Games” jauniešiem, kas pulcējas Grīziņkalnā. Tādēļ arī tur ir uzstādīti atkritumu šķirošanas konteineri.

Bijuši pat gadījumi, ka tādēļ, ka apmeklētāji nevērīgi piegružojuši apkārtni, tiek apturēts pasākums. Tas varējis turpināties vien pēc tam, kad tika sakopta teritorija.

Tāds ir Grīziņkalna nerakstītais likums, kas māca jauniešiem, cik svarīga ir apkārtējā vide un ko nozīmē atkritumu šķirošana.

Iestājoties par atkritumu šķirošanu, Elbakjans iesaistīsies unikālā labdarības kampaņā “Ziedo un šķiro bērnu kustību priekam!”, aicinot ikvienu šķirot atkritumus un tādējādi veikt ziedojumu bērnu rehabilitācijas centram “Poga”. “Prieks, ka, šķirojot atkritumus, varam ne tikai mazināt kaitējumu dabai, bet arī paveikt vēl kādu citu svētīgu darbu,” teic Raimonds.

Ghetto Games 9. season is done ✅! Paldies mūsu lieliskajai komandai par spēku, neatlaidību un izturību, mēs kopā esam spējuši pievarēt 62 pasākumus 111 dienu laikā! 🙈🙈🙈👍😀🤘🏼 Es vēl nespēju aprakstīt vārdos tās emocijas, kuras dzīvo manī, redzot mūsu kopēju un katra viena izaugsmi, šajā gadā! 🙏🙏🙏 Mēs esam labākā komanda pasaulē, tāpēc mēs turpināsim celties un strādāt ik dienu pie mūsu kopēja sapņa, respektējot un cienot viens otru…. ❤Un zinu, ka kopā mēs spēsim šo pasauli piepildīt ar jēdzīgu saturu! 😉👍💥💥💥 Paldies arī visiem mūsu draugiem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem, Jūs katrs viens esiet īpašs mums! 🙏🙏🙏 #ghettogames #ghetto #9season #ghettolady #ghettobasket

A post shared by Raimonds Elbakjans (@relbakjans) on

LA.lv