Pēc Latvijā pazīstamās parapsiholoģes un gaišreģes Ragaciema Agneses apmeklējuma kāda sieviete pārtraukusi kontaktēties ar tuviniekiem, tostarp meitu, māsu un 91 gadu veco māti, žurnālā “Kas Jauns” sašutumu pauž kāda ventspilniece.

Ventspilnieces Mārītes māsai un meitai bijušas sarežģītas attiecības, tāpēc viņas griezušās pēc palīdzības pie Ragaciema Agneses jeb Agneses Bērziņas, kas īpaši populāra kļuva pēc televīzijas šova “Patiesības spogulis”.

Iecienītā gaišreģe sievietes māsai skaidrojusi, ka nekas labs attiecībās ar meitu nav gaidāms – lai labāk pārtrauc kontaktus ar viņu un sāk pati kārtot savu dzīvi. Viņa ieteikumam sekojusi, turklāt tik strikti, ka vairs nerunā arī ar māsu un māti. Radinieces ir nesapratnē un pauž viedokli, ka dzimtas sanaidošanā, iespējams, vainojama tieši parapsiholoģe.

Kā iemeslu mātes un meitas sliktajām attiecībām Agnese minējusi nelāgu pieredzi no iepriekšējās dzīves: tagadējā meita savulaik esot bijis sievietes no bada mirušais dēls. Tāpēc viņām kopēju valodu neatrast.

Pašu Agnesi žurnālam sazvanīt neizdevās, bet jau agrāk viņa izteikusi savu nostāju par iespēju kādam palīdzēt: “Pie mums uzskata, ka var aiziet pie ārsta vai pie gaišreģa, kaimiņa pasūdzēties. Jāatšķir, vai cilvēks pasaka, kas ar viņu notiek, vai sūdzas. Ja sūdzas, tad uzliek atbildību par savu dzīvi kādam citam. Ja stāsta par to, ka viņam vajag risinājumu, tas nozīmē, ka pats uzņemas atbildību par savu dzīvi. Latvieši, sūdzoties mēs nekur netiksim!”