Kokteilis
Baudi

Radīta pirmā vieta, kur varēs satikties visi kafijas baudītāji0

Foto: pexels.com

Līdz ar kafijas kultūras attīstību Latvijā, vadošais mazumtirdzniecības tīkls “Narvesen” atklājis Narvesen Kafijas klubu – jaunu iniciatīvu, kas radīta, lai stiprinātu izpratni par kvalitatīvu kafiju un padarītu šo baudījumu par pašsaprotamu ikdienas rituālu ikvienam. Par kafijas kluba ekspertiem kļuvuši Latvijā zināmi baristas un kafijas garšu eksperti Rihards Saksons, Edīte Vimba un Gatis Silenieks.

Ekspertu vidū ir barista Rihards Saksons, kurš ir Latvijas Baristu čempionāta laureāts, konkursu Cup Tasters un Barista Challenge godalgotu vietu ieguvējs. Kafijas akadēmijas lektors, kā arī kaislīgs kafijas baudītājs. Pieredzi un zināšanas uz Latviju Rihards regulāri pārved no pasaules lielākajiem kafijas festivāliem. Savukārt Gatis Silenieks ir barista pēc aicinājuma. Pirms pieciem gadiem kafijas hobiju pārvērtis biznesā ar īpaši aprīkotu kafijas velosipēdu un kafijas akadēmijā apmācījis vairāk nekā 100 jaunos baristas no visas Latvijas. Eksperta titulu regulāri “uzspodrina” – tikko kā laureāts atgriezies no Tallin Coffe Festival 2019 Cupping sacensībām.

“Mums kafija nozīmē emocijas. Tā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, mūžīga vērtība un vienmēr pārsteidzoša baudījuma pieredze. Stipri melna, klāta gaisīgām piena putām vai saldu sīrupu piesātināta – ja neatkarīgi no iecienītās garšu buķetes kafija ir hobijs vai kaislība – vairāk nekā tikai karsts dzēriens krūzītē, kafijas klubs būs īstajā vieta ikvienam interesentam uzzināt jaunāko par kafijas aktualitātēm Latvijā,” stāsta viena no ekspertēm – Edīte Vimba, kura ir “Narvesen” kafijas dzērienu recepšu galvenā zinātniece un produktu inovatore. Edīte jau vairāk nekā 10 gadus seko līdzi iedzīvotāju kafijas paradumiem un vēlmēm. Viņas privilēģija ir zināšanas par to, kur, kad un kādu kafiju dzer Latvijas iedzīvotāji.

Saistītie raksti

“Narvesen kafijas klubs” piedāvās izglītojošu, izklaidējošu saturu un aktivitātes visa veida kafijas baudītājiem. Vairāk par “Narvesen kafijas klubu” var uzzināt šeit

Par kafijas kluba eksperti – Rihards Saksons, Edīte Vimba un Gatis Silenieks.
Publicitātes foto

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
3 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
22 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda