“Radio SWH” 25. dzimšanas dienas flash back pēc tautas pieprasījuma pārcelts uz Rīgu un tāpat kā pirms 25 gadiem, norisināsies pie “Radio SWH” ēkas. Kā jau ziņots iepriekš, oranžākā Latvijas radio stacija “Radio SWH” svinēs savu 25. dzimšanas dienu 14. jūlijā.

Pašā vasaras vidū pasākuma apmeklētājiem būs iespēja atgriezties ceturtdaļgadsimtu senā pagātnē un baudīt 90-to gadu šarmu autentiskas dzīvās mūzikas izpildījumā, jo uz skatuves kāps Doktors Albāns, Rozalla, “Army of Lovers”, Haddaway un Dženija Bergrena no “Ace Of Base”. Pasākuma īpašie viesi būs “Radio SWH” vienaudži un līdzgaitnieki grupa “Labvēlīgais Tips”, kādreizējā ētera balss Horens ar grupu “Riga Reggae” un Ēriks Loks ar īpašu jubilejas performanci. Un tas vēl nav viss, jo pārsteigumi sekos.

Tālajā 1993. gada pavasarī savu darbību sāka “Radio SWH” – pirmā tāda līmeņa Latvijas komercradiostacija. Zīmīgas šīs radiostacijas papildu aktivitātes bija koncertu organizēšana. Ar vienu no vērienīgākajiem tika svinēta “Radio SWH” atklāšana.

Kā norāda AS “Radio SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics: “Labas tradīcijas mainīt nedrīkst – paldies klausītājiem, kas mums par to atgādināja. Pasākums būs pie mums, lai būtu 100% deja vu.”