Vairāku nedēļu garumā lielākajos ziņu portālos pasaulē izskanēja baumas, ka Kembridžas un Saseksas hercogu pāru starpā valda būtiskas nesaskaņas. Līdz visi četri – Keita Midltone, princis Viljams, Megana Mārkla un princis Harijs – pirmo Ziemassvētku rītā kopīgi apmeklēja Svētās Marijas Magdalēnas baznīcu netālu no Sandringemas, Norfolkā. Turklāt visi četri izskatījās priecīgi un komfortabli, atrodoties viens otra sabiedrībā.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Neskaitāmi karaliskās ģimenes fani centušies nolasīt Keitas un Meganas zīmju valodu, taču pēc tējas dzeršanas Ziemassvētku vakarā kopā ar Keitu Midltoni un karalieni Elizabeti II abas dāmas izskatījās patiešām draudzīgas. Taču bažas radījis kāds video, kurā redzama acīmredzama spriedze starp Meganu Mārklu un princi Viljamu:


Ziemassvētku rītā uzņemtajā video redzams, ka Megana Mārkla cenšas kaut ko pateikt princim Viljamam, taču viņš Meganu ignorē. Turklāt pēc tam redzams, ka princis Viljams patiešām ilgu laiku velta, lai sakārtotu savu šalli. Iespējams, Viljams tiešām vēlējās, lai šalle izskatītos nevainojami, bet tikpat labi tas varēja būt arī tiešs mājiens uz Meganas un Viljama savstarpējām nesaskaņām.

Ņemot vērā, ka 24. decembrī visa karaliskā ģimene pulcējās pie karalienes Elizabetes II, lai baudītu gardus ēdienu, tostarp pagatavotus nomedītos fazānus, var cerēt, ka šis ir tikai neveiksmīgs video.