Psihologi uzskata, ka atbildot uz krāsu testu jautājumiem, cilvēks dod vaļu savai zemapziņai un var iegūt diezgan precīzus rezultātus, kas apraksta viņa personību. Vēlies par to pārliecināties? Atbildi tikai uz vienu testa jautājumu!

“Zilais putns”

Reiz zilais putns negaidīti ielido pa tavas istabas logu un nonāk slazdā. Tevī kaut kas piesaista šajā putnā un tu nolem atstāt apmaldījušos lidoni pie sevis. Taču tev par pārsteigumu nākamajā dienā zilais putns nomaina savu krāsu no zilas uz dzeltenu.

Šis ļoti neparastais putns maina krāsu katru nakti – trešās dienas rītā putns ir kļuvis spilgti sarkans, bet ceturtajā dienā tas kļūst pilnīgi melns. Kādā krāsā būs putns, kad tu pamodīsies piektajā dienā:

1. Putns nemainīs krāsu; tas paliks melns.
2. Putns atgūs savu sākotnējo zilo krāsu.
3. Putns kļūs balts.
4. Putns iegūs zelta krāsu.

Putns, kas ielidoja tavā istabā, šķiet veiksmes simbols, taču negaidīti tas maina krāsu, liekot tev bažīties par to, ka laime nebūs ilgstoša. Tava reakcija uz šo situāciju demonstrē to, kā tu reaģē uz grūtībām un reālās dzīves nenoteiktību.

1. Tie, kas teica, ka putns saglabāja melno krāsu, skatās uz dzīvi pesimistiski.

Tu tiecies uzskatīt – ja situācija reiz ir pasliktinājusies, tā nekad vairs atkal neuzlabosies? Varbūt tev nepieciešams padomāt šādā rakursā: ja viss ir tik slikti, tad sliktāk nebūs. Atceries, nav lietus, kas nebeidzas, nav nakts, pēc kuras nepienāktu diena.

2. Tie, kas teica, ka putns atkal atguva zilo krāsu, ir praktiski optimisti.

Tu tici, ka dzīve ir labā un sliktā sajaukums un ka nav jēgas cīnīties ar šo realitāti. Tu uztver nepatikšanas mierīgi un ļauj lietām ritēt savu gaitu bez liekām raizēm un stresa. Šāds skatījums sniedz iespēju tev veiksmīgi tikt pāri nelaimēm un neļaut tām sagraut tevi.

3. Tie, kas atbildēja, ka putns kļuva balts, spiediena ietekmē uzvedas mierīgi un izlēmīgi

Tu netērē laiku satraukumam un neizlēmībai pat tad, kad attīstās krīze. Ja situācija kļūst pārāk nelāga, tu jūti, ka labāk savlaicīgi pārtraukt šo neizdevīgo lietu un pameklēt citu ceļu uz savu mērķi, nevis grimt nevienam nevajadzīgā slīkšņā. Šāda pieeja nozīmē, ka viss it kā notiek dabiski un pēc tavas gribas.

4. Tos, kuri teica, ka putns ieguva zelta krāsu, var raksturot kā bezbailīgus

Tu nezini, kas ir spiediens. Tev katra krīze ir labvēlīga iespēja. Tevi var salīdzināt ar Napoleonu, kurš teicis: “Neiespējami – tas nav franču vārds”. Tomēr esi piesardzīgs – nedod neierobežotajai pārliecībai gūt pār tevi virsroku. Robeža starp bezbailību un neprātu ir ļoti trausla.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”