Kokteilis
Testi

Psiholoģiskais TESTS: uzzini, cik brīvs tu jūties pats savā dzīvē?0

Foto: esotericblog

Šis tests ir cieši saistīts ar cilvēka brīvības sajūtu. Bieži mēs runājam par brīvību, par šīm emocijām, kas bieži vien katram ir citādas. Taču kādi mēs esam savos uzskatos? Kad mēs jūtamies brīvi un kad – nē?

Pievērs uzmanību siluetiem attēlā un atbildi uz jautājumu: kā tev šķiet, kurš no bērniem jūtas visbrīvāk?

Pirmais siluets

Brīvība tev nenozīmē tikai skaistu saukli. Tu zini, ka brīvība, tas ir kaut kas vairāk par vārdu un jēdzienu, vairāk par uzrakstītu un apjaustu. Tu dzīvo mierīgi, jo brīvība tev nozīmē normālu stāvokli ikdienā. Tu jūti un zini, ka esi savas dzīves noteicējs, bet pats galvenais tu vienmēr zini, kas tev dzīvē ir vissvarīgākais.

Otrais siluets

Tev brīvība nozīmē gandarījumu. Tas ir neparasti, tāpēc tad, kad tu to izjūti, tajās reizēs tu jūties kā piepildīts ar skābekli, kas liek tev dziļāk elpot un sirdij sisties straujāk. Tev ir jāiemācās baudīt šo sajūtu bez uztraukuma un pieņemt to kā normālu parādību, jo neviens cilvēks savā dzīvē nedrīkst justies ierobežots.

Trešais siluets

Brīvības sajūta tev nozīmē individuālu stāvokli, kad tu attiecībās vari justies brīvs un gaidīts. Un tieši tāpat otrs cilvēks var justies kopā ar tevi – tev tas ir ļoti nozīmīgi.

Ceturtais siluets

Tu esi mazliet strukturizēts cilvēks. Lūk, kāpēc tad, kad tu jūties brīvs, tavs ķermenis izjūt kaut ko līdzīgu “sprādzienam”. Kad tu ļauj sev izpētīt kaut ko jaunu vai neparasti, tu kļūsti kā bērns, kas rotaļās un jūtas pilnīgi laimīgs šajā stāvoklī.

LA.lv