Kokteilis
Testi

Psiholoģiskais tests: izvēlies tauriņu un uzzini savas personības noslēpumu0

Foto kolāža: kokteilis.lv

Tauriņš ir mūžīgas dzīves, reinkarnācijas un atdzimšanas simbols. Tā nozīmē pilnīgu transformāciju, norāda uz brīvības un pārmaiņu nepieciešamību, tai pašā laikā simbolizē drosmi.

Pasaulē ir vairāk nekā 24 000 dažādu tauriņu šķirņu, katram no tiem ir savi unikāli rotājumi un krāsa. Dažus var bieži redzēt parkos vai pļavās, citi ir sastopami tikai mūsu planētas tālākajos stūrīšos.

Šajā testā izmantojam tauriņu karalisko skaistumu, lai atklātu interesantas jūsu personības īpatnības. Piedāvājam aplūkot piecus tauriņus. Katram ir sava forma, krāsa un skaistums. Izvēlieties to, kura uzreiz piesaistīja jūsu uzmanību. Lasiet, ko nozīmē jūsu izvēle!

Pirmais tauriņš. Loģiska un akurāta personība
Visam ir sava vieta, un sava vieta ir visam. Tā ir jūsu devīze, un jūs sagaidāt no visiem apkārtējiem, ka tie arī sekos jūsu devīzei. Jūsu māja ir perfekti organizēta, tātad jums arī tā ir jāuztur kārtībā! Ja jūs pamanāt pat nelielu nekārtību, jums šķiet, ka iestājies haoss. Jūsu diena ir saplānota pa minūtēm, tas palīdz jums justies organizētai.

Otrais tauriņš. Harmoniska un mierīga personība
Jūs augstu vērtējat mierīgumu, mieru un harmoniju, jūs ļoti pūlaties, lai nerastos nekāds, pat niecīgs konflikts. Jūsu dzīve ir pilnībā sabalansēta, jūs saprotat, ka tā sastāv no melnām un baltām svītrām, kā arī saprotat to, ka jebkurā situācijā, ar kuru jūs saskaraties, jums ir nepieciešams plašāks skatījums.
Pats svarīgākais ir šī līdzsvara saglabāšana, jo citādi pieaug stress un nemiers. Jūs izstarojat mieru un veidojat mierīguma sajūtu it visā, ar ko saskaraties.

Trešais tauriņš. Jūtīga personība ar plašu sirdi
Jums ir zelta sirds, kā arī izteikta vēlme palīdzēt citiem cilvēkiem. Jūs bieži cenšaties iejusties cita cilvēka vietā, kas palīdz labāk saprast viņa pašsajūtu. Jūs esat neticami jūtīgs cilvēks. Viss, kas notiek jūsu dzīvē, ļoti dziļi jūs aizskar un padara jūs par ļoti godīgu un mīlošu cilvēku.

Ceturtais tauriņš. Sajūsmināta un priecīga personība
Jūs redzat pasauli kā neapturamu enerģijas un prieka avotu. Jūs katru rītu mostaties ar smaidu uz lūpām, kas negrib pazust dienas laikā, spīdot tikpat spoži kā tad, kad ejat gulēt dienas beigās. Jums patīk būt satrauktam, jūs vienmēr meklējat jaunus piedzīvojumus. Visvairāk jūs ienīstat vienveidīgumu un garlaicību. Jūs baudāt brīvību, darot katru dienu kaut ko jaunu un atšķirīgu, tāpēc jūs gribat izmēģināt visu.

Piektais tauriņš. Čakla un mērķtiecīga personība
Kad jūs sev izvirziet kādu mērķi, jums nav nekādu šķēršļu tā sasniegšanai. Jums nav bail no grūta darba. Daudzi par jums saka, ka jūs esat īsts darbaholiķis, bet īstenībā jūs esat ļoti lepns par sevi un par to, ko jūs darāt. Jums ir nopietni mērķi visās dzīves jomās. Jūs cītīgi strādājat pie mērķu sasniegšanas, maksimāli atdodaties darbam bez atpūtas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv