Kokteilis
Apbrīno

Prognozes liecina, ka Andris Kivičs gaidāmajā cīņā uzvarēs Niku Endziņu0


Andris Kivičs
Andris Kivičs
Foto – Karīna Miezāja

Jau sestdien, 9. martā, koncertzālē “Godvil” norisināsies cīņa, kas nodēvēta par līdz šim skandalozāko Latvijas izklaides industrijā. Ko par tās iznākumu domā bukmeikeri? Andra Kiviča izredzes uzvarēt cīņā ar Neidu jeb Niku Endziņu, dēvētu arī par viltus ziņu tēvu, “Betsafe” bukmeikeri vērtē ar 62,5 %, savukārt nokauta varbūtība tiek lēsta vien 40 % robežās. “Betsafe” prognozē, ka, visdrīzāk, varētu notikt visi 4 raundi.

“Tas, ka cīņa būs līdz 4 raundiem, noteikti palīdzēs Andrim, kura izturība varētu būt vājāka nekā Neidam. Ja runājam par nokauta varbūtību, un kādēļ ir ticamāk, ka tādu neredzēsim, tad, jāatzīst, droši vien pašlaik neviens no viņiem nespēj izdarīt tādu sitienu, lai nokautētu otru, tādēļ šī varbūtība vērtēta ar 40 %”, skaidro bukmeikers, papildinot, ka “abi būs vismaz nedaudz gatavojušies cīņai un, iespējams, boksēs no aizsardzības, kas ļautu notikt visiem 4 raundiem. Tomēr, ņemot vērā, ka tas viss ir šovs, ir arī ticami, ka no šiem skandalozajiem tēliem varam sagaidīt pilnīgi negaidītus gājienus, kā, piemēram, ierašanos ringā kunga prātā. Arī uzdzīve var atstāt savas sekas,” norāda “Betsafe” pārstāvis, vērtējot iespējamo cīņas ilgumu.

“Abas puses ir vienojušās par datumu un vēlas cīņu aizvadīt pēc iespējas ātrāk, jo emocijas ir ļoti sakāpinātas,” stāsta cīņas organizētāju SIA “Mana Izklaide” pārstāvis. Cīņas sākums paredzēts plkst. 21:00, tā notiks pēc kikboksa noteikumiem. Jau 18:00 uz skatuves kāps mūziķi, skatītāju izklaidei paredzēti arī konkursi un prognožu spēle.

Kā ziņots, 14. februārī  Latvijas viltus ziņu karaļa Nika Endziņa mesto izaicinājumu uz boksa cīņu pieņēma Andris Kivičs, kurš pēdējo mēnešu laikā kļuvis par vienu no apspriestākajām personām medijos un sociālajos tīklos, un februāra beigās laida klajā savu realitātes šovu “Kivičs. Pavisam privāti”. Kā norādījis pats Andris Kivičs, tieši viņa jaunās partneres Lienes Skulmes pieminēšana Nika Endziņa “Facebook” izvietotajā video kļuvusi par iemeslu izaicinājuma pieņemšanai. “Ja tu man nedosi atbildi dienas laikā, to blondo Lieni es savākšu sev,” sociālajā tīklā draudēja Niks. “Viņa gulēs ar mani, viņa naktīs būs man blakus, mēs brauksim ceļojumos.” Jāpiebilst, ka tā bija jau otrā reize, kad jaunais censonis uz boksa dueli izsauc Andri Kiviču.

Vēl pavisam nesen Andris Kivičs savā “Facebook” kontā publicēja video, kurā aicina Niku Endziņu nākt pie tētuka pēc pēriena. “Nik Endziņ, zini, ko es uzzināju? Es uzzināju, ka tev ir 22 gadi. 22 gadi, tu esi vēl bērns! Man ir 41, es varētu būt tavs fāteris. Un zini, kas būs 9. martā “Godvil”? Tu dabūsi pērienu, bet nevis ar siksnu, bet ar labo roku. Nāc pie tētuka pēc pēriena!” – Andris Kivičs saka publicētajā video.

Niks Endziņš, pazīstams arī kā reperis Neids, plašāku sabiedrības ievērību guva pēc tam, kad pagājušā gada augusta nogalē viņu aizturēja policija par viltus ziņu portālu veidošanu un melīgu ziņu izplatīšanu. Apcietinājumā 21 gadus vecais jaunietis pavadīja 3 mēnešus.

LA.lv