Kokteilis
Apbrīno

Profesors Aleksejs Naumovs zaudējis svaru, jo pats sev izdomājis diētu0

Foto: LETA

Žurnāls “Privātā Dzīve” raksta, ka augusta nogalē satikties Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Aleksejs Naumovs, esot pārsteidzis ar izcilu fizisko formu – zaudējis svaru un izskatās gluži kā cits cilvēks.

Pats profesors atzinies: “Kaut ko mazliet daru, taču neko speciāli… Piedomāju pie pareiza uztura, bet glāzi laba vīna varu iedzert. Man nav īpašas diētas. Es pats to izdomāju! Sāku ēst veselīgāk pirms kāda pusgada. Nomestos kilogramus neskaitu, taču jūtu, ka kļuvis vieglāk”.

Kuluāros runājot, ka Aleksejs esot pievērsies svaigēšanai. “Esmu sācis ēst zaļāk. Tas man nesagādā grūtības – tāds ēdiens man garšo,” – viņš atzinies. Jautāts, vai sācis nodarboties arī ar kādām fiziskajām aktivitātēm Aleksejs atklājis, ka ar sportu gluži nenodarbojas, bet labprāt dodas garākās pastaigās.

Augustā profesors 10 dienas pavadījis Provansā, kur viņa bijusi iespēja gleznot vietā, kur to pagājušā gadsimta 30.gados darījis izcilais franču mākslinieks Īvs Brajērs. Aleksejs atzīst, ka tā bijusi brīnišķīga pieredze un vēlāk būs skatāma arī darbu izstāde gan tepat Latvijā, gan Provansā.

LA.lv