Pirms gandrīz trīsarpus gadiem kardināli savu dzīvi nolēma mainīt par Latvijas kabarē tēvu dēvētais Viktors Runtulis (56). Tolaik tuvu sabrukumam bija viņa 25 gadus ilgusī laulība ar Sanitu Runtuli, kura šos gadus bijusi arī kabarē uzvedumu komanjone. Šobrīd, kā vēsta žurnāls “Kas Jauns” Viktors jau vairāk nekā divarpus gadus ir kopā ar uzņēmēju Sandru Blūmiņu, kura ir 16 gadus jaunāka par mīļoto.

Viktors jau vairākus gadus dzīvi Rīgā nomainījis pret krietni rāmāko Siguldu, kur mīt kopā ar mīļoto sievieti, tiesa, par precēšanos pāris gan nedomājot, jo tas neesot abiem būtiski. “Baudām to, ka kopā ir labi, un dzīvojam šodienai. Neviens taču nezina, kad TAS brīdis pienāks.” Ne Viktors, ne Sandra neizmanto arī sociālos tīklus un tā vietā labāk izvēlas komunikāciju klātienē. Viktors arī šodien tik ierastā viedtālruņa vietā izmanto veco podziņu telefonu. “Tas ir apzināti.

Ir pat divi iemesli: gribu glāstīt sievieti, nevis telefonu un negribu zaudēt sev noliktās dzīves laiku.”

Jau vairākus gadus Viktors, iekšējas balss mudināts, ir atteicies gan no alkoholiskajiem dzērieniem, gan smēķēšanas un šo gadu laikā nav gribējies atsākt ne vienu, ne otru, lai gan atzīst, ka grūtāk bijis ar smēķēšanas atmešanu. Šo gadu laikā viņš ir sapratis, ka atmešana ir pavisam vienkārša lieta. “Kamēr pats sev neesi pateicis un apsolījis, ka viss, pietiek, vari zvērēt visiem dieviem, radiniekiem, ārstiem un plāksterus likt, tas neko nedos. Varbūt kādam palīdz, bet nedod to galīgo lēmumu. Galīgais lēmums ir tad, kad cilvēks pats nolemj un apsola sev. Tā pat nav solīšana, kas ir tādā bērna domāšanas līmenī, bet gan apzināts lēmums. Un, kad lēmums ir pieņemts, tu kā pieaudzis cilvēks turi to vārdu.”