Kokteilis
Apbrīno

Princis Viljams un karaliene Elizabete šokēti par Harija un Meganas rīcību: dokumentālajā filmā ar asarām acīs viņi stāsta par problēmām karaliskajā ģimenē0


Karaliene Elizabete II, viņas mazdēls, princis Viljams un viņa sieva, Keita Midltone.
Karaliene Elizabete II, viņas mazdēls, princis Viljams un viņa sieva, Keita Midltone.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

35 gadus vecais Saseksas hercogs un 38 gadus vecā hercogiene nākuši klajā ar atklātu ziņojumu. Megana Mārkla un princis Harijs pastāstījuši par savām grūtībām, dzīvojot karaliskajā ģimenē.

Pēc filmas “Harijs un Megana: Āfrikas ceļojums” iznākšanas kāds karaliskās ģimenes tuvs cilvēks paziņoja, ka princis Viljams ir apbēdināts. “Viņš ir uztraucies, tāpat kā ikviens, kas ir noskatījies šo dokumentālo filmu,” – viņš sacīja.

Princis Viljams esot sacījis, ka pāris šobrīd atrodas “trauslā” psiholoģiskajā stāvoklī, tāpēc viņš uzskata, ka sešas nedēļas ilgais atvaļinājums, ko plāno izmantot princis Harijs un Megana Mārkla, ir “laba ideja” tam, lai viņi atgūtu līdzsvaru.

Princi Viljamu šokēja jaunākā brāļa vārdi par to, ka viņi iet dažādus ceļus un reti kad satiekas. “Patiesībā es zinu, ka tās ir lielas un dziļas skumjas. Acīmredzot, viss vairs nekad nebūs tā, kā bija agrāk. Cilvēki runās par to, ko Harijs ir pateicis. Es domāju, ka jebkuram būtu grūti redzēt un dzirdēt kaut ko tādu, ja to saka tavs ģimenes loceklis TV kamerās…,” – sacīja karaliskās ģimenes draugs.

Karaliskās ģimenes rakstniece Penija Džunore pastāstīja, ka prinča Harija lēmums sabiedrībai atklāt karaliskās ģimenes problēmas ir “milzīga kļūda”. Harija vārdi esot šokējuši arī karalieni Elizabeti II. Bekinghemas pils “esot šausmās” no Meganas un Harija izteikumiem. “Es ieteiktu gan Harijam, gan Meganai turēt tagad galvas zemu noliektas. Un pārstāt īdēt par to, cik ir “slikti” ir dzīvot karaliskajā ģimenē,” – rakstniece sacīja.

Karaliskās ģimenes korespondents Džonijs Deimons akcentējis, ka monarhi Lielbritānijā līdz šim ir bijuši vienoti. Taču Megana un Harijs šajā ģimenē rada nemitīgas domstarpības. Un tas ļoti kaitē pārējiem britu karaliskās ģimenes locekļiem, teikts izdevumā “Daily Mail”.

“Es saņēmu informāciju, ka vecākie karaliskās ģimenes locekli, arī pati karaliene Elizabete II, ir ļoti norūpējušies par to virzienu, kādā šobrīd dodas princis Harijs un Megana Mārkla. Patiesībā tas ir ļoti nopietni. Es ceru, ka viņi savu 6 nedēļu ilgajā atvaļinājumā varēs visu rūpīgi apdomāt, ko un kā darīt tālāk,” – savas pārdomas izteica rakstnieks Fils Dampērs.

Saistītie raksti

Viņš atzina, ka Saseksas hercogu tūre uz Āfriku bija produktīva, taču ar saviem skaļajiem paziņojumiem par to, cik grūti ir dzīvot karaliskajā ģimenē, un kādas ir šīs ģimenes iekšējās problēmas, drīzāk brauciens ir pārvērsts par fiasko, nevis ieguvumu. “Harijs un Megana pirms savām atklāsmēm kamerās vai nu saņem sliktus padomus vai nu ignorē tos,” – teicis Fils Dampērs izdevumam “Mirror”.

Dokumentālajā filmā Megana Mārkla ar asarām acīs stāstīja, ka draugi no viņas ir novērsušies pēc tam, kad viņa apprecējās ar princi Hariju. Savukārt pats Harijs atzinās, ka viņam ir “problēmas” attiecībās ar vecāko brāli, princi Viljamu. Karaliskās ģimenes eksperts akcentēja, ka bijusī amerikāņu aktrise ar šādu atzīšanos ir izrakusi “vēl lielāku bedri” starp sevi un prinča Harija ģimenes locekļiem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
58 minūtes
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda