Kokteilis
Apbrīno

Princis Viljams: Man nācās cīnīties ar izmisumu, skumjām un redzēt tik daudz smagi ievainotu cilvēku0


Princis Viljams ar sievu Ketrīnu Midltoni
Princis Viljams ar sievu Ketrīnu Midltoni
Foto: REUTERS (LETA)

Kaut arī lielākā daļa cilvēku koncentrējas uz karaliskās ģimenes satraucošajiem notikumiem un glamūru, viņiem ir arī problēmas, kas ietekmē viņu privāto dzīvi. Kad princis Viljams uzsāka “Garīgā veselība darbā” labdarības projektu, kura mērķis ir veicināt dialogu par garīgo veselību darba vietā, princis Viljams atklāja arī savas problēmas un cīņu ar garīgās veselības traucējumiem.

Pirms princis Viljams 2017. gadā kļuva par pilnas slodzes karalisko locekli, viņš bija karalisko gaisa spēku pilots un Austrumanglijas gaisa ambulances pilots. Projekta laikā, Bristolē, princis Viljams sacīja: “Es ļoti daudz no pieredzētā “nesu uz mājām”, par to pat nenojaušot. Katru dienu redzot tik daudz skumju, sāku dzīvot ar domu, ka ikdiena ir tieši tāda!”

Viņš arī piebilda: “Man nācās cīnīties ar izmisumu, skumjām un redzēt tik daudz smagi ievainotu cilvēku. Šīs negatīvās emocija tiek uzkrātas un no tām gluži vienkārši nav iespējams atbrīvoties, ja neesi piesardzīgs un nedomā par to, kā cīnīties ar to.”
aaa

Princis Viljams garīgās veselības projektu uzsāka pēc tam, kad Apvienotās Karalistes pētījums pierādīja, ka 48 procenti darbinieku cīnās ar garīgās veselības traucējumiem savās darba vietās.
sss

Princis Viljams arī uzsvēra to, cik svarīgi ir meklēt palīdzību šādās situācijās un pievērst uzmanību savai veselībai. “Katrs mēs esam tikai cilvēki un daudzi no mums veicot ikdienas darbu noslēdza un kļūst kareivīgi noskaņoti. Šādas situācijas ir jārisina, jo tās spēj radikāli izmainīt cilvēku arī ikdienas dzīvē,” viņš teica.

Projekta “Garīgā veselība darbā” tīmekļa vietnē, ir pieejama informācija un rīki, ko cilvēki var izmantot, lai diskutētu un pasargātu savu garīgo veselību savā darba vidē.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Francijas pirmā lēdija Bridžita Makrona veikusi sejas plastikas operāciju, lai izskatītos jaunāka
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: gardēži Rīgas centrā bauda svētku restorāna ēdienus
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Sabiedrībā pazīstami vīri Rīgas centrā uzspēlē aizraujošu basketbolu
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Burovu ievēlē par Rīgas mēru 2
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Dienas gaitā termometra stabiņš pakāpsies līdz +25 grādiem
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Īpašnieki gribēja stutēt “PNB banku” ar naftas biznesu
11 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Rīgā piestājusi viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām “Melnā pērle”
9 minūtes