36 gadus vecais Kembridžas hercogs Viljams pašlaik atrodas sešu dienu vizītē Āfrikā. Vizītes laikā, pēc lidojuma no Namībijas viņš tikās ar Tanzānijas prezidentu Džonu Magufuli. Prinča Viljama mērķis Tanzānijā ir uzzināt un piedāvāt risinājumu cīņai pret nelegālo savvaļas dzīvnieku tirdzniecību.

Princis Viljams ierodoties Tanzānijā esot juties iedvesmas un entuziasma pilns. Kopā ar Tanzānijas prezidentu, viņi apmeklēja Dāresalamās ostu, lai aplūkotu, kā notiek nelegālās savvaļas dzīvnieku tirdzniecības apkarošana.


Kensingtonas pils informē, ka princis Viljams šajā braucienā devies kā organizācijas the United for Wildlife group prezidents, lai pēc tam oktobrī plānotajā pasaules dabas aizsardzībai veltītajā konferencē Londonā varētu aizstāvēt Tanzānijas intereses un sniegt padziļinātu izpratni par nelegālo savvaļas dzīvnieku tirdzniecību.


Prinča mērķis ir veicināt kampaņu, kas aizliedz nogalināt ziloņus, lai iegūtu to ilkņus. Viņš arī uzsver, ka šī dzīvnieku malumedniecība rada nopietnu kaitējumu tuvajā apkārtnē dzīvojošajiem ļaudīm, jo kopienas zaudē savvaļas tūrisma sniegtās priekšrocības, turpretī kriminālo noziegumu skaits pieaug.