Kokteilis
Apbrīno

Princis Viljams: “Es pat nezināju, ka Bredlijs Kūpers prot dziedāt!”0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Svētdienas vakarā, BAFTA ceremonijā princim Viljamam un Bredlijam Kūperam bija mirklis, lai pārrunātu filmas “Zvaigzne ir dzimusi” aizkulises un šo to par nu jau slaveno aktrisi Lēdiju Gāgu.

Kembridžas hercogs princis Viljams ir BAFTA prezidents kopš 2010. gada. Un uz svinīgo ceremoniju viņš ieradās kopā ar savu daiļo sievu Keitu Midltoni, kura izskatījās gluži kā princese, tērpusies iecienītā zīmola Alexander McQueen baltā kleitā. Pēc ceremonijas karaliskais pāris sveica nominantus un uzvarētājus.

Tāpat princim Viljamam izdevās aprunāties arī ar filmas “Zvaigzne ir dzimusi” režisoru un aktieri Bredliju Kūperu. “Apsveicu, lieliska filma,” pēc ceremonijas princis Viljams atklāja fKūperam. “Es nezināju, ka tu proti dziedāt, turklāt tik skaisti!” norādot uz to, ka aktiera vokālās dotības patiešām ir apbrīnas vērtas.

Turklāt Bredlija Kūpera atbilde princi pārsteidza un sasmīdināja ne vienu vien klātesošo. “Es arī to nezināju,” atbildēja Kūpers, un kopā ar princi abi izplūda gardos smieklos.


Kembridžas hercogs slavēja arī Lēdijas Gāgas sniegumu filmā, viņas aktierspēli nodēvējot par apbrīnojamu. Viljams Kūperam arī jautājis, vai veidojot filmas scenāriju, viņš jau zināja, ka lomai izvēlēsies tieši Gāgu. “Sākotnēji nē,” atzina Kūpers. “Bet tad es ieraudzīju viņas priekšnesumu u sapratu, ka tas ir tieši tas, kas nepieciešams filmai.”

Jāpiebilst, ka Lēdija Gāga jau iepriekš ir sadarbojusies ar princi Viljamu, lai runātu un veicinātu garīgās veselības kampaņas “The Heads Together” darbību.

Lēdija Gāga arī kādā intervijā atklājusi, ka viņa jūtas lepna par lomu šajā filmā, jo viņas varone sastopas savā dzīvē ar garīgās veselības problēmām. Turklāt, tas ir tik svarīgi. “Daudzi mākslinieki piedzīvo situācijas, kurās nākas risināt šādus jautājumus, un tāpēc mums ir jārūpējas vienam par otru. Tāpēc, ja redzi kādu, kam sāp, nemūc prom. Un ja tev pašām sāp, mēģini atrast sevī to drosmi, lai pateiktu to skaļi un lūgtu pēc palīdzības.”

LA.lv