Kokteilis
Apbrīno

Princis Viljams ar nožēlu atzinis, ka karalisko pienākumu dēļ viņam ir ļoti maz laika, ko veltīt saviem trim bērniem0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Princis Viljams un Keita Midltone audzina trīs bērnus. 37 gadus vecais Viljams paziņojis, ka viņš cenšas saviem bērniem veltīt visu savu brīvo laiku.

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vecākais mazdēls, princis Viljams piedalījās labdarības pasākumā, kas bija veltīts par godu Londonas gaisa neatliekamajai palīdzībai. Princis Viljams pasākumu apmeklēja ļoti labā garastāvoklī un bieži jokoja.

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Princis Viljams silti sasveicinājās ar slaveno britu mūziķi Ēriku Kleptonu, kurš arī apmeklēja pasākumu. Viņi sarunājās kā seni draugi. Princis Viljams izteica nožēlu par karaliskajiem pienākumiem, kas viņam jāveic un tādējādi “nozog” laiku viņa paša ģimenei. Viņš sacījis, ka viņam to dēļ ir bijis pat jāatsakās no saviem vaļaspriekiem.

Princis Viljams tērzē ar slaveno britu mūziķi Ēriku Kleptonu.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX / LETA

Saistītie raksti

Princis pastāstīji, ka cenšas pēc iespējas biežāk veltīt laiku sešgadīgajam Džordžam, četrgadīgajai Šarlotei un gadu vecajam Luisam. “Man patīk pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem. Tiesa, man ne pārāk bieži izdodas tam rast laiku. Taču tikko man parādās kāds brīvs mirklis, es to vislabprātāk pavadu kopā ar viņiem,” – stāstīja princis dziedātājam.

Starp citu, pats princis Viljams 18 mēnešu garumā ir bijis gaisa medicīnas palīdzības pilots. Viņš atvaļinājās vien 2017.gadā, lai pēc iespējas vairāk pavadītu laiku kopā ar savu sievu un bērniem. Keita un Viljams ļoti bieži darbojas dažādos labdarības fondos un tos atbalsta, ziņots izdevumā “Daily Mail”.

LA.lv