Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs vēlējies atteikties no titula un pamest britu karalisko ģimeni0

Foto: IMAGO IMAGES/ SCANPIX/ LETA

34 gadus vecais princis Harijs ir sapņojis par parasta cilvēka dzīvi un viņš ir gribējis būt “nostāk” no karaliskās ģimenes. No šī soļa viņu atturējusi vecmāmiņa, karaliene Elizabete II.

Karaliene ikreiz bija atradusi kādu iemeslu, kāpēc princim Harijam neļaut pieņemt šo lēmumu. Elizabete II pārliecināja Hariju, ka viņš ar savu statusu pasaulē var darīt daudz labu lietu un palīdzēt daudz cilvēkiem, piedaloties dažādos labdarības projektos.

“Kādā brīdī bija reāla iespēja tam, ka Harijs atteiksies no sava titula un karaliskajiem pienākumiem,” – atklājis karaliskās ģimenes biogrāfs Pennijs Juniors. Tāpat viņš uzskata, ka centieni līdzināties “parastai ģimenei” patiesībā nenāk no Meganas Mārklas, bet gan no Harija. Biogrāfs atcerējies kādu prinča Harija fāzi, ko viņš teicis laikā, kad dienēja Afganistānā: “Es nevēlos sēdēt karaļnamā. Es ne pārāk mīlu Angliju, un ziniet, ir ļoti patīkami būt šeit – prom no visa un visiem.”

Tas izskaidro to, kāpēc Megana Mārkla un princis Harijs beidzamajā laikā ļoti izvairās no žurnālistiem un diemžēl arī no Lielbritānijas iedzīvotājiem. Sākotnēji pāris laužot karaliskās tradīcijas nokristīja dēlu slēgtā ceremonijā, bet pēc tam Megana atteicās, ka kāds viņu fotografē Vimbldonas tenisa turnīrā, kas aizvainoja daudzus britus.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda