Kokteilis
Apbrīno

“Princis Harijs un Megana uzvedas kā Holivudas zvaigznes, nevis karaliskās ģimenes pārstāvji!”0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Saseksas hercogus nesen tika salīdzināti ar “A-listers” Holivudas zvaigznēm. 37 gadus vecā Megana Mārkla un 34 gadus vecais princis Harijs izvēlējušies Holivudas zvaigžņu uzvedības taktiku. Slavenākie pasaules šovbiznesa pārstāvji arī savu privāto dzīvi ļoti sargā no sabiedrības uzmanības.

Megana un Harijs izvēlējušies to pašu taktiku. Pie šāda secinājuma nonācis sabiedrisko attiecību eksperts Marks Borkovskis. Neskatoties uz to, ka tādējādi gan Harijs, gan Megana izjauca karaliskās tradīcijas, viņi ļoti apzināti izvēlējušies tādu uzvedības taktiku sabiedrībā. Tā, piemēram, viņi ir nolēmuši, ka dēla Ārčija kristības notiks privātā lokā un netiks atspoguļotas sabiedrībā. Vai to akceptē Lielbritānijas karaliene Elizabete II, vēl nav zināms.

“Tādu uzvedības modeli izvēlas Holivudas zvaigznes. Harijs un Megana apzināti izvēlējušies tādu pašu rīcības modeli. Tas, bez šaubām, ir pieņemams viņiem pašiem, taču, vai to akceptē karaliskās ģimenes tradīcijas, gan ir stipri apšaubāms,” – intervijā “Daily Express” teicis Marks.

Saistītie raksti

Jaunie vecāki tāpat nav darījuši zināmu, kas būs viņu dēla krustvecāki. Karaliskās ģimenes fani izteikuši vairākus minējumus – tā varētu būt Meganas draudzene Džesika Malronija, tie varētu būt Džordžs Klūnijs ar sievu Amalu vai princese Evgēnija. Iespējamo krustvecāku sarakstā ir arī tāds vārds kā slavenā tenisiste Serēna Viljamsa.

Megana Mārkla un princis Harijs apmeklē beisbola spēli Londonā
LA.lv