Pirmdien princis Harijs un Megana Mārkla, piedalījās vēl kādā neaizmirstamā pasākumā. Pāris devās uz Lafboro, lai tur atklātu Coach Core ceremoniju. Coach Core ir viens no karaliskās ģimenes fondiem, kas palīdz jauniem cilvēkiem veidot sporta karjeru.

Šī fonda darbību uzsāka princis Harijs kopā ar savu brāli, princi Viljamu un Keitu Midltoni. Ierasti šo pasākumu apmeklē jau minētā trijotne, taču šoreiz uz to kopā ar Hariju devās viņa sieva Megana. Neskatoties uz to, ka pāris šķita nedaudz satraucies, viņi izskatījās lieliski un iedvesmas pilni, lai tiktos ar programmas dalībniekiem un redzētu, kā programma attīstās.

Neskatoties uz to, ka Megana Mārkla beidzamajā laikā ir kļuvusi ļoti aizņemta ar saviem individuālajiem karaliskajiem pienākumiem, viņa atrod laiku, lai kopā ar vīru apmeklētu tos pasākumus, kas viņu iedvesmo.

Pagājušajā nedēļā Megana uzsāka savu individuālo projektu kā karaliskās ģimenes loceklis, izdodot pavārgrāmatu “Together: Our community Cookbook”. Pēc tam Kensingtonas pils dārzos, svinīgās pusdienās norisinājās šī projekta prezentācija, kurā piedalījās ar Meganas mamma un princis Harijs.

Jau šodien Megana plāno atgriezties Londonā, lai pirmo reizi kā karaļnama pārstāve un bez sava vīra, prinča Harija klātbūtnes, atklātu izstādi “Royal Academy of Arts”.

Foto: