Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs un Megana darījuši zināmu, ka viņi nevēlas no faniem saņemt dāvanas savam mazulim0

Foto: PC/SCANPIX/LETA

Stundu pa stundai tuvojas tas maģiskais brīdis, kad Anglijas princis Harijs un viņa mīļotā Megana Mārkla kļūs par vecākiem savam pirmajam bērniņam. Lai arī pirms dažām dienām karaliskais pāris nāca klajā ar paziņojumu, ka negrasās dalīties ar šo notikumu ar sabiedrību, kad tas notiks, kā arī Megana atteicās no gadu desmitiem senas britu karaliskās ģimenes tradīcijas – fotografēties ar zīdaini drīz pēc dzemdībām, viņi nākuši klajā ar lieliskiem jaunumiem.

Princis Harijs un Megana darījuši zināmu, ka ar saviem faniem un atbalstītājiem arī šajās dienās turpinās sazināties ar sociālo tīklu palīdzību (atgādināsim, ka nesen pāris izveidoja savu kontu vietnē Instagram).

Un tas nav viss – vakardien pāris savā Instagram kontā publicēja aizkustinošu ierakstu: karalienes mazdēls un viņa sieva teica, ka ļoti pateiksies saviem faniem un atbalstītājiem par to, ka viņi atteiksies no dāvanām gaidāmajam mazulim, ziedojot līdzekļus labdarībai. “Vai tie būs 5 dolāri vai 1000 mārciņas – tas nav svarīgi. Tā vai citādi jūs nospēlēsiet ļoti lielu lomu mūsu kopīgajos labajos darbos, un mēs patiešām sakām jums lielu paldies,” – teikts paziņojumā. Tāpat ierakstā viņi minējuši to organizāciju sarakstus, kuras palīdz tiem, kam tas ir nepieciešams.

Just one week ago, The Duke and Duchess of Sussex asked that you kindly consider supporting various organisations around the world in lieu of sending gifts for the upcoming arrival of their first born. Not only did many of you lend your support, you took action. Their Royal Highnesses wanted you to know the impact of your support – the direct effect your donation, energy, and action made! YOU chose to be part of the collective good, and you have made a real difference. Whether a $5 donation, £1000 contribution, offering to volunteer, or spreading the word – you’ve played your part. And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much. YOUR IMPACT: @thelunchboxfund will now be able to provide a minimum of 100,000 additional hot nutritionally fortified meals to children in dire need across South Africa @littlevillagehq received donations from all over the world (from UAE to Hong Kong and the US), they’ve increased their monthly donors, had a surge in volunteer applications, and re-energized their hard working team of 200+ staff and volunteers @wellchild can now provide 300+ additional hours of specialist care by a Well Child Nurse for a child with serious health needs, allowing families to stay together at home vs in hospital @Baby2Baby have received over 5,000 products to disperse to children in need, including cribs, books, backpacks, diapers and have received monetary donations from around the globe – from Guadalajara to Italy. You made this happen. Thank you.

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

LA.lv