Kad karaļnams oficiāli paziņoja par prinča Harija sievas Meganas grūtniecību, sabiedrība uzdeva jautājumu, kāds būs gaidāmā mazuļa tituls? Jau sākotnēji tika informēts, ka bērns nebūs ne princis, ne princese, taču karaliskais tituls mazulim būšot gan.

Medijs “Express” informē, ka Megana un Harijs vēloties, lai viņu bērnam būtu relatīvi normāla un ikdienišķa dzīve arī bez karaliskā titula. Turklāt tad, kad pāris runā par sava bērna nākotni, viņi ļoti bieži min vārdu “normāls”.


Pēc viņu domām, normāla dzīve bērnam ir bez karaliskajiem tituliem, lai gan tomēr pastāv iespēja, ka tituls būšot. Meganas un Harija mazulis automātiski būs septītais rindā uz troni, turklāt, ja piedzims dēls, viņš kļūs par Dumbartonas grāfu. Šo titulu karaliene Elizabete II piešķīra princim Harijam viņa kāzu dienā.

Savukārt, ja pārim piedzims meita, viņa kļūs par Lēdiju Mountbatenu –Vindzoru, kas nozīmē, ka vēlāk viņas pašas dēli saņems Mountbatenu – Vindzoru titulu.


Saseksas hercogu pāris ir izvēlējies savu mazuli pasargāt no pārlieku intensīvas mediju uzmanības, sekojot Harija tantes princeses Annes piemēram. Viņa saviem bērniem nepiešķīra karaliskos titulus, turklāt viņas atvases dzīvoja neatkarīgu dzīvi un izvēlējās paši savu profesiju un karjeru.

Šobrīd, atrodoties vizītē Austrālijā, princis Harijs izmanto katru iespēju, lai runātu par gaidāmo ģimenes pieaugumu. Turklāt pagājušās nedēļas izskaņā, viņš publiski izteicās, ka cerot, ka pāra pirmais bērns būs meitene.


Melburnas vizītes laikā kāds kvēls karaliskā pāra fans skaļi izsauca, ka viņš cerot, ka Megana gaida meitu. Harijs sākumā nesadzirdējis frāzi un pārjautāja, ko kungs sacījis, līdz pēc tam viņš nekavējoties atbildējis: “Tāpat kā es!”

Šī ir pirmā reize, kad sabiedrībai tiek sniegta informācija par pāra gaidāmā bērna dzimumu, turklāt arī Austrālijas vizītes laikā jokoja, ka Harriete būtu lielisks vārds viņa meitai.