Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs palīdzējis Keitai Midltonei iekļūt populārā Londonas krodziņā neviena nepamanītai0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

37 gadus vecā Keita Midltone šajā nedēļas nogalē bija devusies uz kādu krodziņu Londonā. Kembridžas hercogiene tur tikās ar princeses Šarlotes klases vecākiem.

Četrgadīgā princese Šarlote apmeklē prestižu privātskolu “Thomas’s school”, kas pa kabatai, jāatzīst, ir tikai ļoti turīgiem vecākiem. Klases vecāki vēlējušies satikties neoficiālā gaisotnē, lai labāk iepazītu viens otru. Uz tikšanos ieradās arī Keita.

Tomēr tā kā tikšanās bija norunāta kādā no Londonas populārākajiem krodziņiem – “Hollywood Arms”, Keita vēlējās tajā iekļūt nepamanīta. Un viņai tas izdevās, pateicoties princim Harijam! Savulaik prinča Viljama jaunākais brālis Harijs bija zināms kā slavens ballīšu baudītājs un ļoti bieži apmeklēja gan krogus, gan naktsklubus, ziņo “Daily Mail”.

Saistītie raksti

Speciāli princim Harijam šajā krodziņā tika izbūvēta atsevišķa ieeja, lai viņš varētu krodziņā ierasties un to pamest nepamanīts. Piemēram, lai viņu pēc garas nakts ballītes fotogrāfijās nepieķertu paparaci un vecmāmiņa, karaliene Elizabete II atkal nesauktu viņu pie sevis uz pārrunām. Tieši pa šo atsevišķi izbūvēto ieeju krodziņā iekļuva arī princeses Šarlotes mamma, Keita – neviena nepamanīta!

Keita kopā ar vecākiem krodziņā pavadīja vairākas stundas un aculiecinieki stāstījuši, ka hercogiene izturējusies gluži tāpat kā “parasta” mamma, kas smejas par sava bērna jokiem un nedarbiem.

LA.lv