Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs nolēmis doties uz savas bijušās draudzenes kāzām0

Foto: IMAGO IMAGES/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā Megana Mārkla un 34 gadus vecais princis Harijs ir pieņēmuši lēmumu doties uz 30 gadus vecās aktrises un modeles Kresīdas Bonasas kāzām. Kā zināms, agrāk princim Harijam ar šo sievieti bija romantiskas attiecības.

Kresīdai un princim Harijam bija romantiskas attiecības divu gadu garumā – no 2012. līdz 2014.gadam. Tagad kļuvis zināms, ka Saseksas hercogi ir pieņēmuši Kresīdas uzaicinājumu uz viņas un Harija Ventvorta – Stenlija kāzām.

“Jā, Harijs noteikti brauks uz kāzām. Viņš ar Kresīdu ir saglabājis lieliskas un draudzīgas attiecības, un nekad pēc šo attiecību pārtraukšanas ne Harijs, ne Kresīda nav viens par otru vai izjukušajām attiecībām teikuši kaut ko slikti. Gan princis Harijs, gan viņa sieva Megana Mārkla ir ielūgti uz Kresīdas un Harija kāzām,” – izdevumam “The Sun” apstiprināja karaliskās ģimenes eksperts Adams Hellikers.

Zināms, ka galvenais iemesls, kamdēļ savulaik izšķīrās princis Harijs un Kresīda bija viņas nespēja samierināties ar nemitīgo preses uzmanību un karaliskās ģimenes noteikumiem, kas viņai likās neizprotami.

Jāpiebilst, ka Kresīda bija ielūgto viesu sarakstā arī uz Meganas Mārklas un prinča Harija kāzām pagājušā gada maijā.

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Princis Harijs 2014.gadā kopā ar Kresīdu:

Princis Čārlzs ar bijušo draudzeni Kresīdu.
Publicitātes foto

LA.LV Aptauja

Vai Meganas Mārklas vietā tu dotos uz sava vīra bijušās draudzenes kāzām?

  • Noteikti nē, man tas šķiet nepareizi
  • Protams, kāpēc gan ne?
  • Nezinu
  • Šis ir ļoti sarežģīts jautājums

LA.lv