Vienas no gada apspriestākajām kāzām – prinča Harija un Meganas Mārklas – notiks jau pēc diviem mēnešiem. Pāris šobrīd aktīvi gatavojas kāzu svinībām un starp obligātajiem pirmskāzu darbiem ir arī laulību līguma slēgšana.

Tomēr, kā ziņo informācijas avoti, Harijs ir attiecies parakstīt laulību līgumu ar Meganu Mārklu. Kāds viņa paziņa ir atklājis:

„Harijs pat nevēlas domāt par iespējamo šķiršanos. Viņš ir noskaņots uz stiprām un ilgām attiecībām.”

Protams, kā gan neticēsim Meganas patiesajiem nodomiem, kura topošā vīra dēļ jau ir pieņēmusi anglikānismu. Tomēr Harijam ir aktīvi, kurus vajadzētu aizsargāt. Princim piederošie īpašumi un manta tiek vērtēta 54 miljonu dolāru apmēra un laulības šķiršanas gadījumā viņš varētu pasargāt karalisko ģimeni no tiesvedības.

Vēl vairāk, aiz 36 gadus vecās Mārklas muguras jau ir viena laulība ar Trevoru Endželsonu, kura ilga divus gadus. Informācijas avoti vēsta, ka karaliene Elizabete II ir izteikusi vēlmi, lai Mārkla paraksta laulību līgumu, jo nav bijusi mierā ar mīļotā mazdēla topošās sievas „liberālajiem uzskatiem”.

Bet 33 gadus vecais Harijs nav pirmais karaliskās ģimenes loceklis, kurš ir atteicies no laulību līguma. Tieši otrādi – viņš seko sava brāļa Viljama paraugam, kurš arī pirms kāzām ar Keitu Midltoni neko neparakstīja, tāpat kā abu māte – princese Diāna. Lai gan laulības šķiršanas laikā ar princi Čārlzu viņa no karaliskās ģimenes saņēma 17 miljonus angļu sterliņu mārciņu, bet ik gadu papildus vēl 400 tūkstošus sterliņu mārciņu.

Atgādināsim, ka prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas notiks 19. maijā Vindzoras pils Svētā Georga kapelā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem