Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs ieradies uz tikšanos slepenajā “miljardieru klubā” Sicīlijā0

Foto: IMAGO IMAGES/ SCANPIX/ LETA

34 gadus vecais Lielbritānijas princis Harijs ieradies Sicīlijas slepenajā “miljardieru klubā”. Jau septiņus gadus tur notiek ikgadējais slēgtais pasākums “Google Camp”.

Šis ir elitārs festivāls, kuru apmeklē uzņēmēji, politiķi un slavenības. “Google Camp” organizatori stingri uzrauga to, lai žurnālisti netiktu ne pie foto kadriem, ne citas informācijas no šī festivāla. Katru gadu Sicīlijā pietauvojas visekskluzīvākās jahtas un privātās lidmašīnas. Bet apmeklētāju priekam uzstājas tādi mūziķi kā Kriss Mārtins un Stings.

Princis Harijs ieradies šajā nometnē, lai uzstātos ar runu, kas saistīta ar klimatiskajām izmaiņām visā pasaulē. Tiek ziņots, ka tieši globālā sasilšana būs centrālā tēma šī gada saietā.

“Tas, kā šobrīd dzīvo cilvēce, posta dabas likumus visā pasaulē. Un cilvēki sāk to beidzot apzināties – mēs paši esam atbildīgi par savu planētu,” – sacījis karaliskās ģimenes pārstāvis izdevumam “Standart”.

Saistītie raksti

Slēgtajā festivālā ieradušās arī tādas personības kā aktieris Leonardo Di Kaprio, bijušais ASV prezidents Baraks Obama, dziedātāja Keitija Perija un daudzas citas zvaigznes. Kā ziņo, “Vanity Fair”, princis Viljams ir nolēmis atbalstīt Di Kaprio un Baraku Obamu, lai apvienotu savus spēkus cīņā pret ekoloģisko krīzi. Aktieris un politiķis jau sen ir norūpējušies par ekoloģiskajām izmaiņām, kas notiek visā pasaulē un ļoti aktīvi iesaistās dažādās organizācijās, kas cīnās ar to.

Arī princis Harijs ir ļoti norūpējies ne tikai par cilvēces, bet arī savas ģimenes likteni. Lai tā būtu drošībā, jaunais tēvs ir gatavs ieguldīt gan savu “vārdu”, gan laiku, gan prasmes, lai mainītu draudīgos apstākļus. Viņš atzinies, ka vēlas vismaz vēl vienu bērnu, lai arī viņam varētu iemācīt atbildīgu attieksmi pret savu planētu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
52 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
47 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda