Kokteilis
Mīli

Princis baltā zirgā ir māņi. Harismātiskās Irinas Hakamadas padomi sievietēm2

Foto – Sputnik/LETA

Katra no mums ir spējīga uz savām trauslajām rokām noturēt veselu pasauli. Tā ir īsta māksla – no vienas puses, būt ievainojamai, piemīlīgai un maigai, bet, no otras puses, turēt savas dzīves stūri, saka Krievijas politiķe, televīzijas un radio raidījumu vadītāja, veiksmes grāmatu autore Irina Hakamada.

Lūk, trīspadsmit viņas padomi un atziņas sievietēm, lai padarītu dzīvi laimīgāku un piepildītāku.

1. Pats galvenais – ielāgot reizi par visām reizēm – princis baltā zirgā ir tīrs izdomājums. Nevienam nav uzdevums padarīt tevi laimīgu un glābt no visiem likteņa līkločiem. Ar laiku vīrietim vienkārši apniks vilkt šo smago čemodānu ar tavu čīkstēšanu un žēlabām par dzīvi. Lai izvairītos no pamesta čemodāna bēdīgā likteņa, tev vajag koncentrēties nevis uz vīrieša meklēšanu, bet uz sava sapņa īstenošanu.

2. Samuraji ievēro šādu filozofisko principu: nomirt savlaicīgi. Lai arī cik tas nebūtu paradoksāli, nāvējošā cīņā uzvar tas samurajs, kas jau ir miris. Vienkārši sīki un smalki pārdomā vissliktāko tās situācijas attīstības scenāriju, kura tev šobrīd dara raizes. Un iedomājies, kas notiks pēc tam. Apraksti savas darbības pēc zaudējuma.

Un pēc tam, līdzīgi kā ar filmām, ieslēdz lēnu atpakaļgaitu līdz pirmajam kadram. Viens, divi – un tev vairs ne no kā nav bail. Vari droši doties cīņā!

3. Kad man saka: “Ira, tu esi muļķe”, es atbildu “Jā, piekrītu”. Bet pati eju un daru to, ko uzskatu par vajadzīgu. Man “uzbrauca” – es laidu pāri galvai un gāju darīt, ko gribēju. Nekad neko nepierādiet. Nevajag mērīties ne ar ko. Vēl jo vairāk vīriešu kolektīvā. Tas ne ar ko labu nebeigsies.

4. Lai izveidotu harmoniskas attiecības ar kādu, lai kas viņš arī nebūtu, vispirms vajag nonākt harmonijā pašam ar sevi un iemīlēt sevi.

5. Ko darīt? Es jums pateikšu. Mācīties sapņot, izvirzīt sev augstus mērķus un iet uz tiem. Gūstot kaifu no procesa, nevis no galarezultāta. Un – ja jums izdosies atrast un attīstīt sevī šo enerģiju, nevajadzēs nekādas pūles, viss veidosies pats par sevi – gan sapņi, gan karjera, gan mīlestība.

6.Sievieti-raķeti – tādu, kas nesas uz priekšu, īstenojot savus mērķus un sapņus, gudrs vīrietis pienācīgi novērtēs. Tādā sievietē vienmēr ir kaut kas, ko atminēt. Un tas ir uzbudinoši…

7. Sieviete, kas spēj harmoniski attīstīt un apvienot sevī sievišķo un vīrišķo sākumu, kura savai pašrealizācijai izmanto visu, kas ir pasaulē, kļūst par unikālu sievieti. Tāda bija, piemēram, Koko Šanele. Un – ja ir vēlēšanās, par tādu var kļūt ikviena no mums. Pierādīts uz sevis!

8. Vīrietim nevajag būt visai mūsu pasaulei, bet viņam jābūt vienai no tās daļām, stāvot kopējā rindā.

9. Visu laiku mācies, saņem jaunu informāciju. Šī ir apdrošināšana, bāze, kas palīdzēs tev izdzīvot grūtos laikos. Reiz Oksfordā es lasīju lekciju un iepazinos ar meiteni no Krievijas. Viņa bija iestājusies Oksfordas universitātē mācīties par filologu. Un turklāt strādāja prestižākajā bankā. Viņa sacīja: “Jūs nevarat iedomāties, kāda tā ir pieredze. Es tagad protu visu. Es nekad un nekur nepazudīšu”.

10. Iepazīstoties ar vīrieti, nepieciešams mācēt pateikt kaut spilgtu, bet pēc tam pārvērsties par muļķīti. Svarīgi ir negaidīti un ļoti diplomātiski pāriet no viena stāvokļa otrā. Vīrietis ir bezgalīgi bailīgs, viņš visu laiku no kaut kā bīstas. Te sieviete ir pārāk bagāta, te pārāk nabadzīga, te pārāk skaista vai otrādi. Tāpēc nepieciešams kļūt neprognozējamai, veidot saskarsmi viegli un ar humoru.

11. Nauda panākumu gūšanā ir otrajā vietā. Nepieciešams tieši tik daudz naudas, lai realizētu savas idejas. Un lai katru dienu nemostos ar domu: “Dievs, es neieredzu šo darbu, bet es nomiršu badā, ja to nedarīšu”.

Saistītie raksti

12. Nebaidies no izmisuma. Nokrīti līdz pašam dibenam. Es aizbraucu uz vasarnīcu, nedēļu gulēju gultā, ne ar vienu nekomunicēju. Es sev teicu, ka esmu briesmīga, esmu lūzere un tādā garā. Es žēloju sevi, un man pat iepatikās būt nelaimīgai. Bet kādā brīdī organismam tas apnīk un tas saka: dzīve taču turpinās. Es nenomiru, saule spīd. Viss ir labi. Un tu celies un ej tālāk.

13. Liktenis ir kā lauva. Ja tu baidies, tas tev uzbruks, bet – ja šādu baiļu nav, liktenis pagriezīsies uz turieni, kur vēlies tu.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv